Reagujte bez životopisu

Operátor vo výrobe pre automobilový priemysel v Dca

PEOPABLE, s. r. o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
580 - 750 EUR/mesiac+ príplatok za nočné zmeny + príspevok na stravu /stravenky + navýšenie po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do novej výrobnej haly v Dubnici nad Váhom prijímame pracovníkov na pozíciu : OPERÁTOR/ KA VÝROBY. Pracuje sa v 3 zmennej prevádzke

Náplň práce :
- obsluha strojov
- kontrola vyrobených kusov
- triedenie kusov
- belanie
Vyrábajú sa drobné plastové komponenty do automobilov a plastové filtre.

+ možnosť práce na TPP aj živnosť
+ nenáročná práca v modernom pracovnom prostredí
+ pohovor spojený s obhliadkou výroby
+ nástup možný dohodou
+ po skúšobnej dobe navýšenie mzdy

V prípade záujmu prosím pošlite svoj životopis na mail [email protected] , prípadne ma kontaktujte telefonicky. Radi poskytneme informácie aj o ďalších pracovných ponukách. Naša kancelária sa nachádza v areáli ZŤS červeno biela budova- bývalá nákladná vrátnica ( za hotelom Metal)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke
- prax s prácou vo výrobe je preferovaná

Facebook : peopable.sk - tu nájdeš všetky naše aktuálne pracovné miesta !

Sme spoločnosť PEOPABLE, s.r.o., zaoberajúca sa poskytovaním práce v strojárskej, elektro a automobilovej výrobe. Pre zamestnancov zabezpečujeme v prípade potreby aj ubytovanie a dopravu do zamestnania.
Klientom pomáhame získať vhodných uchádzačov, a to vrátane ťažko obsadzovaných či už odborných alebo riadiacich pozícií. Špecializujeme sa na RECRUIT!
ID: 3857261  Dátum zverejnenia: 27.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 580 EUR/mesiac