Čašník/čašníčka

PENZIÓN pri TROJIČKE, s. r. o.

Miesto práce
Oščadnica 250, Oščadnica
Termín nástupu
ihneď
800 EUR/mesiacod 7€/ Brutto v závislosti od skúseností , praxe a individuálnych schopností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha zákazníkov a následná starosltivosť o nich
- objednávanie a servírovanie jedál a nápojov
- práca s pokladňou, POS bankovým terminálom, reštauračným systémom objednávania
- dodržiavanie HCCP normy a udržiavanie poriadku na pracovisku
- participovať na príprave a priebehu rodinných osláv, firemných podujatí,

- zamestnanecké zľavy v reštaurácii a wellness
- vstup zdarma do fitness pre zamestnancov na TTP
- mzdy platíme na čas vo výplatnom termíne

kontaktovať našu spoločnosť môžete telefoniky alebo zaslať životopis na našu emailovú adresu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

čašník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

flexibilita, zodpovednosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť a kreativita, zmysel pre detail a prácu v tíme, samostatnosť,

Sme zabenutý rodinný penzión v rekreačnom stedisku, ktorý je na trhu 18 rokov. Máme k dispozícií kuchyňu ,pizza pec na drevo, vonkajší krb, ubytovanie, wellness , fitnes, detský kútik a vonkajšie detské ihrisko. Naším úspechom sú spokojní hostia. Ak sú spokojní hostia sme spokojní aj my a tým sú spokojní aj zamestnanci.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Jana Válková
Tel.: +421915827943
E-mail: poslať životopis
ID: 4820241  Dátum zverejnenia: 1.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac