Kuchár

Penzion Helios (Lukáš Šimonovič)

Miesto práce
Družstevná 1424/18, 90001 Modra, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
30.09.2017
Mzdové podmienky (brutto)
1000 netto plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

KUCHÁR - zodpovednosť za chod kuchyne (kvalita jedál, dodržiavanie technologických a kvalitatívnych postupov podľa európskych štandardov a dodržiavanie HCCP predpisov, zodpovednosť za skladové zásoby surovín a ich objednávanie

• zamestnanecká strava zdarma, pitný režim
• parkovanie zdarma

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

2

Pozícia vhodná aj pre absolventa
• Orientácia na kvalitu
• Profesionálny a zodpovedný prístup k práci
• Znalosť medzinárodnej a európskej kuchyne, skúsenosti s implementáciou HACCP štandardov
• Práca v tíme, kreativita a flexibilnosť

Penzión v Devínskej Novej Vsi poskytujúci ubytovacie a reštauračné služby.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3181813  Dátum zverejnenia: 7.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 netto plat