Reagujte bez životopisu

Čašník / Recepčný v koncepte Baske Villa

BASKE VILLA

Miesto práce
Trenčianske Teplice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Júl 2023
950 - 1 300 EUR/mesiacMzda s príplatkami až do 1300€ Brutto + tingelty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho teamu BASKE VILLA hľadáme šikovných čašníkov, ktorí
radi komunikujú s úsmevom na tvári a radi budú pracovať v našom jedinečnom koncepte.
Sme veľmi proklientsky orientovaní a náš team pozostáva z profesionálov, ktorí sú nie len našou nepriestrelnou vizitkou, ale aj tvárami našej komunity.

Pracovná doba je na zmeny po dohode s manažérom a potreby prevádzky. Zamestnancom okrem platu za splnený pracovný fond prislúchajú aj všetky príplatky zo zákona a za mimoriadne pracovné výkony ich radi adekvátne motivujeme.
Čašník okrem štandardných pracovných povinností registruje ubytovaných hostí v jednoduchom intuitívnom systéme. Naši ľudia sa tak u nás naučia novým zručnostiam a posunú svoju odbornosť na vyššiu úroveň.

Sme malý a príjemný kolektív v ktorom sa radi navzájom posúvame a podporujeme.
V reštaurácií sa podávajú raňajky a počas dňa špeciality z malého bistro menu. Konajú sa u nás rôzne zaujímavé eventy, ktoré situujeme v priestoroch reštaurácie, terasy či areálu hotela. Naši zamestnanci majú vďaka tomu rôznorodú prácu, ktorá ich nebude nudiť a bude prínosom nie len pre ich pracovný rozvoj.

- práca v príjemnom modernom prostredí Trenčianskych Teplíc s malým priateľským kolektívom
- možnosť stať sa členom dizajnového konceptu Baske Villa
- stabilné a dlhodobé zamestnanie
- práca s modernou technológiou
- výborné platové ohodnotenie
- možnosť zúčastniť sa školení a rozvíjať svoje schopnosti

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo, gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Naša spoločnosť poskytuje svoje ubytovacie a reštauračné služby súkromným osobám, organizujeme rôzne firemné akcie, oslavy, teambuildingy, semináre a iné.
8 - 10 zamestnancov
www.baskevilla.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4070757  Dátum zverejnenia: 19.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac