Reagujte bez životopisu

Kuchár v penzióne Anesis

Penzión a Reštaurácia Anesis

Miesto práce
Turčianske Teplice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
7 - 8,5 EUR/hod.Platové podmienky podľa skúseností. Od 7,00 do 8,50 Eur/hod v čistom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava raňajok pre ubytovaných hostí.
Príprava jedál teplej a studenej kuchyne a jedál z à la carte.
Zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov.
Zodpovednosť za chod kuchyne.
Sledovanie skladových zásob.
Vytváranie nových jedál a menu spolu so šéfkuchárom
Dodržiavanie hygienických štandardov

Práca v profesionálne vybavenej kuchyni.
Príjemný mladý kolektív.
K dispozícii je aj možnosť ubytovania.
Podpora v sebarealizácii a nových nápadov na zlepšenie.
Ďalšie benefity podľa dohody na osobnom pohovore.
Ostatné informácie a podmienky Vám radi objasníme, vysvetlíme osobne alebo telefonicky.
Nebránime sa ani šikovným absolventom, ktorých baví ich práca a majú vôľu učiť sa.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktujte nás telefonicky, alebo emailom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Gastronómia, kuchár

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, spoľahlivosť, pracovitosť, flexibilita, kreativita

Penzión Anesis je rodinný penzión v kúpeľnom mestečku Turčianske Teplice. Súčasťou penziónu je aj reštaurácia s terasou. Gastronómia v Reštaurácii Anesis sa orientuje na domácu i medzinárodnú kuchyňu s dôrazom na vysokú kvalitu ponúkaných jedál a služieb.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4777977  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.