Obchodný reprezentant pre oblasť molekulárnej biológie

PentaGen s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Maďarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 500 - 2 000 EUR/mesiacVeľmi dobrý motivačný plat s prepracovaným bonusovým plánom 2x ročne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvoj obchodu v Maďarsku. Ponuka a predaj diagnostických testov v oblasti molekulárnej biológie a genetiky. Rozširovanie referenčnej databázy zákazníkov pre jednotlivé produkty. Implementácia kvalitných produktov a poskytovanie aplikačnej podpory. Zameranie práce na predajné výsledky. Aktívne navštevovanie zákazníkov.

Skúsený aplikačný tím a logistika.
Účasť na profesionálnych školeniach organizovanými výrobcami.
Účasť na kongresoch.
Zavádzanie inovatívnych produktov.
Flexibilná práca a možnosť home office.
Firemné vozidlo (aj pre súkromné účely), mobilný telefón, notebook.
5 týždňov dovolenky.
2x ročne teambuilding spojený s vyhodnotením.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Prírodné vedy, medicína. Zameranie na molekulárnu biológiu a genetiku je výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Prezentačné znalosti - Pokročilý
Komunikačné schopnosti - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Príjemný, spoločenský, aktívny, kreatívny a flexibilný prístup.
Skúsenosti s metódami molekulárnej biológie.
Osobnosť s predajným talentom.
Ochota cestovať. Aktívny vodič.
Obchodné skúsenosti - výhodou

Společnost PentaGen dováží a distribuuje výrobky pro laboratorní diagnostiku, pro centra asistované reprodukce a nově i pro regenerativní medicínu. Výrobky nejen dodáváme, ale zaučujeme zákazníky v práci s nimi, řešíme troubleshooting, rádi poradíme s potřebným přístrojovým vybavením apod. Důraz klademe na rychlý, profesionální a individuální servis.

Specializujeme se na inovativní produkty a metodiky, které nabízíme velmi často jako první na našem trhu. Pro naše zákazníky tato inovativní řešení znamenají náskok před konkurencí.

Našimi zákazníky jsou především nemocnice, soukromé diagnostické laboratoře a IVF centra.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4506578  Dátum zverejnenia: 23.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac