Reagujte bez životopisu

Brigádnik do skladu

PENTA SK, s.r.o

Miesto práce
Turbínová 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
maj 2024
Mzdové podmienky (brutto)
8 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme brigádnikov do skladu tovaru – kompletovanie a balenie zásielok, vykládka tovaru.
Práca v rozmezí vždy PO–PIA, mzdu môžeme platiť aj týždenne.
Ideálne pre študentov alebo ľudí, pracujúcich v turnusoch či na smeny. Nárazovo veľká fyzická náročnosť, preto brigáda nie je vhodná pre ženy.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nie sme "tá" Penta, sme "tá" Penta!
Kto naozaj stojí za značkou Penta SK s. r. o., ktorá vás chce do svojho tímu?
Naša spoločnosť prevádzkuje e-shop s potrebami pre domácnosť, dielňu, záhradu i kanceláriu. Dodávame produkty koncovým zákazníkom i veľkoobchodným partnerom. Vyrábame tiež domáce spotrebiče pod vlastnou značkou G21 Vitality alebo obľúbené záhradné doplnky a potreby G21.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Pavol Chnapko
E-mail: poslať životopis
ID: 4819262  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.