Administratívno - obchodný pracovník

PENTA SK, s.r.o

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.04.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1.000€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• tvorba prekladov z českého do slovenského jazyka
• ich administrácia na webe
• podpora maloobchodného predaja
• zaistenie dennej komunikácie so zakaznikmi, vybavovanie objednavok na e-shope
• riešenie jednotlivých obchodných prípadov
• veľkoobchodný + maloobchodný predaj celého sortimentu
• nadväzovanie a udržiavanie obchodných vzťahov s vybranými odberateľmi
• prijem, evidencia a vydaj reklamacii
• prijem a výdaj tovaru
• práca s hotovosťou

• malý, príjemný, mladý, dynamický a priateľský kolektív,
• kolegovia, ktorí vám radi pomôžu,
• príjemné pracovné prostredie s maximálnou ľudskou podporou,
• potrebné preškolenie a priebežné profesionálne vzdelávanie,
• zodpovedajúce finančné ohodnotenie v závislosti na dosiahnutých výsledkoch,
• firemna sim karta do mobilného telefónu,
• pracovná pozícia je vhodná aj pre absolventa

Informácie o výberovom konaní

požadujeme perfektnú znalosť slovenského jazyka

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• perfektná znalosť slovenského jazyka
• skúsenosti z oblasti predaja
• znalosť trhu v oblasti internetoveho predaja

Nie sme "tá" Penta, sme "tá" Penta!
Kto naozaj stojí za značkou Penta SK s. r. o., ktorá vás chce do svojho tímu?
Rozhodne nie sme "tá" Penta, ktorej meno sa v médiách tak často skloňuje. Naša spoločnosť prevádzkuje e-shop s potrebami pre domácnosť, dielňu, záhradu i kanceláriu. Dodávame produkty koncovým zákazníkom i veľkoobchodným partnerom. Vyrábame tiež výborné mixéry a ďalšie domáce spotrebiče pod vlastnou značkou G21 Vitality, detské hračky G21 alebo obľúbené záhradné doplnky a potreby G21. Fotografi zachytávajú nádherné okamihy našimi Tamron objektívmi a podnikatelia prijímajú platby za svoj tovar a služby na našich pokladničných systémoch.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 417274  Dátum zverejnenia: 15.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1.000€