Obchodný zástupca pre Slovensko

PENTA SK, s.r.o

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.10.2019
1 000 - 2 000 EUR/mesiac1.000 - 2.500€ v závislosti na predaji

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za predaj v pridelenom regióne za daný segment tovaru
- vybavovanie objednávok, samostatné vedenie obchodnej agendy
- predvádzanie alebo prezentácia nasich produktov a výrobkov
- odborné poradenstvo pri predaji, pomoc pri výbere produktov
- vedenie obchodných rozhovorov, zisťovanie potrieb zákazníkov
- vypracovanie cenových ponúk, návrhov riešenia podľa požiadaviek zákazníkov
- udržiavanie dobrých obchodných vzťahov so zákazníkmi a starostlivosť o nich, získavanie nových klientov
- predaj akcií, noviniek a sezónneho sortimentu
- reporting výsledkov
- zodpovednosť za plnenie plánu
- uzatváranie kúpnych zmlúv
- objednávanie tovaru
- práca v teréne
- aktívne sa zapája do aktivít chodu firmy
- ponúkame aj možnosť zamestnať sa na vedľajší pracovný uvazok !!!

- práca v úspešnej spoločnosti na trhu v SR
- dynamická práca s možnosťou sebarealizácie
- malý, príjemný, mladý, dynamický a priateľský kolektív
- zodpovedajúce finančné ohodnotenie v závislosti na dosiahnutých výsledkoch
- odborné produktové školenia
- osobný automobil
- mobilný telefón
- PC tablet

ponúkame aj možnosť zamestnať sa na vedľajší pracovný uvazok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- skúsenosti z oblasti predaja
- znalosť trhu v oblasti internetoveho predaja

Nie sme "tá" Penta, sme "tá" Penta!
Kto naozaj stojí za značkou Penta SK s. r. o., ktorá vás chce do svojho tímu?
Rozhodne nie sme "tá" Penta, ktorej meno sa v médiách tak často skloňuje. Naša spoločnosť prevádzkuje e-shop s potrebami pre domácnosť, dielňu, záhradu i kanceláriu. Dodávame produkty koncovým zákazníkom i veľkoobchodným partnerom. Vyrábame tiež výborné mixéry a ďalšie domáce spotrebiče pod vlastnou značkou G21 Vitality, detské hračky G21 alebo obľúbené záhradné doplnky a potreby G21. Fotografi zachytávajú nádherné okamihy našimi Tamron objektívmi a podnikatelia prijímajú platby za svoj tovar a služby na našich pokladničných systémoch.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3358728  Dátum zverejnenia: 3.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 2 000 EUR/mesiac1.000 - 2.500€ v závislosti na predaji