Logo Penta Real Estate, s. r. o.

Team Assistant na polovičný úväzok

Penta Real Estate, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
750 EUR/mesiacJedná sa o základný mesačný plat pri polovičnom úväzku. Finálna ponuka bude predmetom diskusie s vybraným kandidátom. Súčasťou odmeňovania je aj ročný bonus (do výšky 2 platov).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho office management tímu v súčasnosti hľadáme šikovného/u asistenta/asistentku na polovičný úväzok, ktorý/á bude poskytovať komplexnú, kvalitnú a včasnú administratívnu a organizačnú podporu pre sekundárne nadriadených (manažéri). Môže riešiť celý rad rôznych situácii súvisiacich s problémami administratívy a riadením pridelenej agendy.

  • Podpora seniorných kolegov ( príprava dokumentov k podpisu, správa kalendárov, dohadovanie stretnutí)
  • Denné administratívne a organizačné činnosti
  • Príprava zmlúv – vytváranie košielok, zabezpečovanie podpisov, následne kopírovanie, skenovanie, ukladanie do interných zložiek, skartovanie
  • Zabezpečenie agendy travel desk a kompletné spracovanie účtovných dokladov služobných ciest, spracovanie cestovných príkazov, príprava podkladov pre účtovné oddelenie
  • Spracovanie elektronických schránok a spracovanie korešpondencie príslušnej k prideleným spoločnostiam
  • Evidencia, kontrola a distribúcia prijatej a odoslanej fyzickej pošty
  • Ad hoc úlohy na základe zadania priameho nadriadeného

  • Cafeteria – príspevok na lekársku starostlivosť, oddych, šport, kultúru a starostlivosť o rodinu vo výške 675€/rok (alikvotne)
  • Ročný bonus na základe pracovného výkonu do výšky 2 platov,
  • Referral bonus za odporúčanie kandidáta (v závislosti od úrovne pozície),
  • Loyalty bonus za každých 5 odpracovaných rokov vo výške 1 platu,
  • Vzdelávanie – zamerané na profesionálny a osobný rozvoj, podpora kariérneho rastu (rozvojé programy, program rotácii, účasť na odborných konferenciách),
  • 5 týždňov dovolenky,
  • Home Office,
  • 2 x sick days/rok,
  • MultiSport karta,
  • Spoločné raňajky 1 x mesačne pre zamestnancov spoločnosti,
  • Firemné akcie – teambuildingy, vianočný večierok, family day,
  • Zľavy v rámci Penta portfólia (Dr. Max, Pro Care, NMH, Bory Mall),
  • Zapožičanie služobného automobilu na víkend,
  • Príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 500€,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Asistent/Asistentka

Počet rokov praxe

2

  • Zodpovednosť, flexibilita, samostatnosť
  • Samostatnosť, vynikajúce komunikačné a organizačné schopnosti
  • Profesionalita a príjemné vystupovanie
  • Orientácia na cieľ a výsledky,
    Orientácia na detail, precíznosť,
  • Vodičský preukaz (skup. B výhodou)
  • Práca na polovičný úväzok (schopnosť pracovať 5 hodín denne)

Penta Real Estate vznikla oddelením realitnej divízie spoločnosti Penta Investments, ktorej začiatky siahajú do roku 1994. Skupina Penta vstúpila do sektoru realít v roku 2005 a počas svojho fungovania sa vyprofilovala na lídra na realitnom trhu, ako na Slovensku a v Českej republike, tak aj v Poľsku.

Našim cieľom je stavať budovy, ktoré prispievajú k urbanistickému rozvoju danej lokality. Preto spolupracujeme s tými najväčšími profesionálmi v obore, špičkovými architektmi, či inžiniermi. Naše skúsenosti a ich kreativita a cieľavedomosť sú zárukou najvyššej kvality a investičnej hodnoty nášho realitného portfólia.

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra Matláková
E-mail: poslať životopis
ID: 4836109  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac