Logo Penta Real Estate, s. r. o.

Architekt / Design Development Consultant

Penta Real Estate, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 800 EUR/mesiac1 800 EUR/mesiac. Jedná sa o základný mesačný plat. Finálna ponuka bude predmetom diskusie s vybraným kandidátom. Súčasťou odmeňovania je aj ročný bonus (až do výšky 4 platov).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa k nám a buď súčasťou tímu výnimočných ľudí, ktorí menia príležitosti na úspešné projekty. Do našich projektov prinášame svetovú architektúru a najvyššiu kvalitu.

  • Príprava koncepčných, urbanistických a architektonických návrhov a overovacích štúdií.
  • Podieľanie sana tvorbe konceptov projektov v komerčnom a rezidenčnom segmente pre Slovensko.
  • Príprava architektonickej súťaže a spolupráca pri výbere architektov a dodávateľov projektových dokumentácií.
  • Spolupráca s architektmi národného i nadnárodného charakteru pri realizácii projektu.
  • Sledovanie a diskutovanie smerovania architektúry na slovenskej i medzinárodnej úrovni.
  • Účasť na aktívnych projektoch a ich realizácia.

Záleží nám, aby sa ti u nás dobre pracovalo a aby si sa u nás spolu s našimi kolegami cítil/a dobre. Pripravili sme pre TEBA nasledovný systém benefitov:

  • Cafeteria – príspevok vo výške 675€/rok na oddych, šport, kultúru, lekársku starostlivosť a starostlivosť o rodinu,
  • Ročný bonus na základe pracovného výkonu do výšky 4 platov,
  • Refferal bonus za odporúčanie kandidáta až do výšky 3.000€ (v závislosti od úrovne pozície),
  • Loyalty bonus za každých 5 odpracovaných rokov vo výške 1 platu,
  • Nadštandardný vzdelávací program na mieru – zameraný na profesionálny a osobný rozvoj, podpora kariérneho rastu (rozvojové programy, program rotácii, účasť na odborných konferenciách),
  • 5 týždňov dovolenky,
  • Home Office,
  • Sick days,
  • Pravidelné spoločné raňajky
  • Nezabudnuteľné firemné akcie–firemný lyžovačka, celofiremné víkendy v zahraničí, zábavný Family Day, vianočný večierok a mnoho ďalších,
  • Zľavy v rámci Penta portfólia (Dr. Max, Pro Care, NMH, Bory Mall),
  • Zapožičanie služobného automobilu na víkend,
  • Príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 500€.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

architektonické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
SketchUp - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý
MS Office - Pokročilý
ArchiCAD - Základy
Revit - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

2

  • Vysokoškolské vzdelanie – architektonické zameranie​
  • Pracovná skúsenosť v obore minimalne 2-4 roky – skúsenosť u developera je výhodou
  • Pokročilý vAnglickom jazyku, B2.
  • Znalosť programov – Autocad - pokročilý, Sketchup-pokročilý, Adobe Photoshop-pokročilý, Adobe Indesign-pokročilý, MS Office-pokročilý, ArchiCAD-výhodou, Revit-výhodou, Rhinoceros-výhodou.

Hľadáme človeka, ktorý:

  • Je tímový hráč, rád spolupracuje,
  • Je orientovaný na cieľ, kreatívny a flexibilný,
  • Je samostatný, zodpovedný a dobre zorganizovaný.

Pre postup do ďalšieho kola výberového konania je nutné zaslať CV a PORTFOLIO vašej dosahovanej práce.

Penta Real Estate vznikla oddelením realitnej divízie spoločnosti Penta Investments, ktorej začiatky siahajú do roku 1994. Skupina Penta vstúpila do sektoru realít v roku 2005 a počas svojho fungovania sa vyprofilovala na lídra na realitnom trhu, ako na Slovensku a v Českej republike, tak aj v Poľsku.

Našim cieľom je stavať budovy, ktoré prispievajú k urbanistickému rozvoju danej lokality. Preto spolupracujeme s tými najväčšími profesionálmi v obore, špičkovými architektmi, či inžiniermi. Naše skúsenosti a ich kreativita a cieľavedomosť sú zárukou najvyššej kvality a investičnej hodnoty nášho realitného portfólia.

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra Matláková
E-mail: poslať životopis
ID: 4805822  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac