Marketingový konzultant

Penta Real Estate, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 1 800 EUR/mesiacJedná sa o základný mesačný plat. Finálna ponuka bude predmetom diskusie s vybraným kandidátom. Súčasťou odmeňovania je aj ročný bonus (až do výšky 4 platov).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Príprava marketingovej a komunikačnej stratégie projektov z portfólia
• Exekúcia projektovej komunikácie po stránke návrhu kreatívy jednotlivých projektov a jej aplikácie v praxi prispôsobenej jednotlivým komunikačným kanálom (ako napr. návrh webov, návrh tlačených materiálov, návrh online nosičov, video a audioprodukcie..) v spolupráci s dodávateľmi
• Príprava a správa webov, meranie výsledkov (návštevnosť a iné performance ukazovatele)
• Príprava a exekúcia social media stratégie pre jednotlivé projekty v spolupráci s Marketing Consultantom (Facebook, Instagram, LinkedIn)
• Spolupráca s projektovými tímami
• Príprava analýz – konkurenčné prostredie, spotrebiteľské správanie, trendy
• Posilňovanie pozície projektových značiek na trhu
• Návrh mediaplánu a dohľad nad jeho plnením
• Pravidelný reporting výsledkov
• Plánovanie a samotná organizácia projektových podujatí

Záleží nám, aby sa ti u nás dobre pracovalo a aby si sa u nás spolu s našimi zamestnancami cítil dobre. Pripravili sme pre TEBA nasledovný systém benefitov:

Cafeteria – príspevok vo výške 675€/rok na oddych, šport, kultúru, lekársku starostlivosť a starostlivosť o rodinu,
Ročný bonus na základe pracovného výkonu do výšky 4 platov,
Refferal bonus za odporúčanie kandidáta až do výšky 3.000€ (v závislosti od úrovne pozície),
Loyalty bonus za každých 5 odpracovaných rokov vo výške 1 platu,
Nadštandardný vzdelávací program na mieru – zameraný na profesionálny a osobný rozvoj, podpora kariérneho rastu (rozvojové programy, program rotácii, účasť na odborných konferenciách),
5 týždňov dovolenky,
Home Office,
Sick days,
Pravidelné spoločné raňajky
Nezabudnuteľné firemné akcie– napríklad lyžovanie v Alpách, celofiremné víkendy v zahraničí, vianočný večierok a mnoho ďalších,
Zľavy v rámci Penta portfólia (Dr. Max, Pro Care, NMH, Bory Mall),
Zapožičanie služobného automobilu na víkend,
Príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 500€.

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám neváhajte zaslať Vaše aktuálne CV v slovenskom, alebo anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

4

- Orientácia na cieľ, kreativita, flexibilita,
- Samostatnosť, zodpovednosť, organizačné zručnosti,
- Silné komunikačné a prezentačné zručnosti, inovatívnosť,
- predchádzajúca skúsenosť na obdobnej pracovnej pozícii min. 4 roky.

Penta Real Estate vznikla oddelením realitnej divízie spoločnosti Penta Investments, ktorej začiatky siahajú do roku 1994. Skupina Penta vstúpila do sektoru realít v roku 2005 a počas svojho fungovania sa vyprofilovala na lídra na realitnom trhu, ako na Slovensku a v Českej republike, tak aj v Poľsku.

Našim cieľom je stavať budovy, ktoré prispievajú k urbanistickému rozvoju danej lokality. Preto spolupracujeme s tými najväčšími profesionálmi v obore, špičkovými architektmi, či inžiniermi. Naše skúsenosti a ich kreativita a cieľavedomosť sú zárukou najvyššej kvality a investičnej hodnoty nášho realitného portfólia.
ID: 4264561  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac