Part-time Asistentka (od 16:00 hod - 19:00 hod.)

Penta Investments, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
500 EUR/mesiac6 Eur / hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do kancelárie v Batislave hľadáme dlhodobo šikovnú študentku VŠ na pozíciu part time asistentka v pracovnom čase denne od 16.00 - 19.00 hod.

Náplň práce:
* Kontakt s návštevami, ich prijímanie a obsluha
* Prepájanie a vybavovanie telefonátov
* Organizácia stretnutí v Outlooku
* Príprava podkladov pre stretnutie (kopírovanie, viazanie dokumentov a pod.)
* Spracovanie pošty
* Administratívna podpora podľa potreby
* V prípade potreby zastupovanie denných asistentiek a dennej recepčnej

* Práca v dynamickej spoločnosti s výborným kolektívom
* Ošatné
* Multisport karta
* Telefón
* Firemné akcie

V prípade, že Vás pozícia zaujala zašlite svoj životopis v anglickom jazyku s FOTOGRAFIOU na uvedenú adresu. Do poznámky prosím uvedte názov pozície. Pozíciu obsadzujeme dlhodobo (práca pondelok - piatok poobedných hodinách).
Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie!

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Príjemné a reprezentatívne vystupovanie,
dobré komunikačné a organizačné
schopnosti
* Aktívnu znalosť AJ slovom aj písmom
* Samostatnosť
* Profesionalitu a dôslednosť
* Časovú flexibilitu, lojalitu a diskrétnosť
* Skúsenosti s administratívnou prácou sú
výhodou.

Penta Investments je jeden z najväčších investorov v CEE. Penta sa zameriava na dlhodobé investície v oblasti zdravotníctva, finančných služieb, maloobchodu, vo výrobe, médiách a realitnom developmente. Penta je jedným z najväčších zamestnávateľov v regióne, zaisťuje prácu pre viac než 44 000 ľudí. Penta pôsobí na viac než desiatich trhoch v rámci celej Európy a má zastúpenie v Prahe, Bratislave a Varšave. Zameriava sa na obchodné príležitosti, kde môže uplatniť svoje odborné schopnosti ako aktívny a angažovaný vlastník.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1375623  Dátum zverejnenia: 26.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 500 EUR/mesiac