Ochrankár

Penta Investments, s. r. o.

Miesto práce
Záhorská Bystrica
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miestom výkonu práce bude Záhorská Bystrica a objekt na Záhorí.

Náplň práce:
- Zaistiť ochranu majetku spoločnosti a bezpečnosť osôb
- Zabezpečiť obsluhu a používanie prostriedkov technickej ochrany
- Kontrolovať osoby vstupujúce alebo odchádzajúce z objektov
- Kontrolovať objekty
- Zabezpečiť výjazd služobnými motorovými vozidlami a zabezpečovať základné úkony údržby vozidiel

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1000 Eur v závislosti od Vašich skúseností

V prípade, že Vás pozícia zaujala, zašlite prosím Vaše CV s fotografiou .

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2019 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B, C

- Preukaz odbornej spôsobilosti
- Veľmi dobrá fyzická zdatnosť
- Zbrojný preukaz výhodou
- Skúsenosti s ochranou majetku
- Preukázateľná skúsenosť s vedením motorového vozidla

Penta je pôvodom stredoeurópska investičná skupina, ktorá bola založená v roku 1994. Zameriava sa na dlhodobé investície do aktív, pričom v súčasnosti rozvíja firmy a projekty predovšetkým v zdravotníctve, finančných službách, maloobchode, výrobe a v realitnom developmente. Z lokálnej firmy Penta vyrástla na medzinárodnú skupinu s investíciami na viac než desiatich trhoch Európy. Jej portfóliové spoločnosti poskytujú zamestnanie viac než 37 000 pracovníkom. Penta vlastní aktíva v hodnote 7 miliárd EUR. Realizuje investície, v ktorých môže uplatniť svoje skúsenosti a aktívne sa podieľať na ich riadení.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Penta Investments, s.r.o.
Digital Park II, Einsteinova 25
851 01 Bratislava

Kontakt

ID: 1363830   Dátum zverejnenia: 11.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1000 Eur v závislosti od Vašich skúseností