Rychlý posel sk. B s ubytováním

PENAM, a.s.

Místo práce
Herink
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
26000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přezdívají Vám ranní ptáče? Jste milovník pečiva? A nákladní vozidla jsou Vaší vášní?

Pak jste to právně Vy, koho hledáme na pracovní pozice „ŘIDIČ“ pro každodenní rozvozy čerstvého pečiva z naší pekárny v obci Herink, okr. Praha východ.
Z pekárny rozvážíme pečivo do různých koutů republiky, našimi cílovými lokalitami jsou převáženě severní a východní Čechy a matička stověžatá Praha.
Je to zkrátka fajn cestovat pouze po ČR a každý den se vracet domů. Pracujeme 6 dní a 3 dny si užíváme volno nebo 4 dny a 2 dny volnujeme.
Ale pozor, pokud by Vás chytání lelků nebavilo, můžete si u nás vyjezdit pořádný balík peněz.

Máte-li praxi v řízení nákladních auťáků, rozvozu (ideálně pečiva) a jste-li majitelem profesního průkazu, přijďte mezi nás.

Rádi Vám cestou EXKURZNÍ JÍZDY představíme nejen práci rozvozců, ale i náš nový VOZOVÝ PARK, ochutnáte ČERSTVÉ PEČIVO přímo z pece, jako nováček budete mít nárok na NÁBOROVÝ PŘÍSPVĚK ve výši 10.000 Kč, přispějeme Vám na STRAVOVÁNÍ, DOPRAVU a ve jménu stability a tradice poskytneme další jistoty a benefity.

Pro mimopražské nabízíme možnost UBYTOVÁNÍ ZDARMA!

Tak neváhejte a rozjeďte to s námi. Není na co čekat 

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 3417047  Dátum zverejnenia: 11.6.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 26000 Kč/měsíc