Asistentka dispečera

PEMO SK, s.r.o.

Miesto práce
Nádražná 33, 909 01 Skalica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacnástupný plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou úlohou bude:
- vyťažovať vlastný vozový park vozidiel
- zaistiť včasné vyzdvihnutie/doručenie zásielok, promptne vyriešiť prípadné vzniknuté nezrovnalosti
- pracovať aj so špedičnými databankami (Raal, Timo-Com,...)
- komunikovať so zákazníkmi a vodičmi ako aj s ostatnými oddeleniami spoločnosti
- dokázať niesť zodpovednosť a pracovať v tíme
- pracovať v internom systéme spoločnosti

Pod palcom budeš mať:
- monitorovanie všetkých aktuálnych prepráv a sledovanie v akom sú stave
- zastrešovanie administratívnej agendy v súvislosti s dopravou (objednávky, dodacie listy, iné dokumenty k preprave...)
- spracovanie agendy súvisiacej s prepravou, koordináciu a kontrolu plnenia objednávok

- stabilná práca
- zaujímavé a motivačné finančné ohodnotenie bez rozdielu pohlavia
- príjemný kolektív a neformálna atmosféra
- firemný mobil, notebook

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

1

minimálne 1 rok prax v špedícii
vysoká komunikatívnosť a flexibilita
samostatnosť a zodpovednosť
teamový hráč
práca s PC, MS Office

Spoločnosť sídli v Skalici a zaoberá sa vnútroštátnou cestnou nákladnou dopravou, medzinárodnou cestnou nákladnou dopravou a špedíciou.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4743040  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac