Rozpočtár/prípravár stavieb

PEMAX PLUS, spol. s r.o.

Banská Bystrica, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Komplexné vypracovanie rozpočtov, kalkulácií a cenových ponúk v cenkros 4 a exceli

Komunikácia s dodávateľmi, subdodávateľmi

Vyhodnocovanie jednotlivých cenových ponúk a participácia na výbere rozhodujúcich subdodávateľov ​

​Príprava a kontrola výkazu výmer s projektovou dokumentáciou​

​Aktívne sledovanie cien stavebných materiálov, tvorba harmonogramov stavieb​

Spracovanie súpisov vykonaných prác za fakturačné obdobia​

NTB, Mobilný telefón, Multisport karta (50% príspevok zamestnávateľa), Stravné nad rámec zákona, Priebežné vzdelávanie, Osobné ohodnotenie nad rámec základného platu na základe dosiahnutých výsledkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
CENKROS plus - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Zodpovednosť, samostatné myslenie, ochota zdokonaľovať svoje schopnosti, schopnosť pracovať v tíme

Spoločnosť PEMAX PLUS, spol. s r.o. sa orientuje na poskytovanie služieb v oblasti zemných, búracích a stavebných prác v rámci celej SR ako aj spracovaniu a recyklácii stavebných odpadov vo vlastnom recyklačnom stredisku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4793283  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac