Reagujte bez životopisu

Špecialista predaja do našej úspešnej predajne TETA Drogerie - Krompachy

Teta Drogérie SR s. r.o.

Miesto práce
Krompachy
Termín nástupu
ASAP
Základ 605,-€ + Pohyblivá zložka 171,-€ (v závislosti od výsledkov prevádzky) + stravné + bonusy z interných súťaží + systém zamestnaneckých benefitov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej zabehnutej, úspešnej prevádzky TETA DROGÉRIE v Krompachoch prijmeme Špecialistku predaja.

Čo Vás v práci čaká:
NAŠOU PRIORITOU JE VYTVORIŤ PROSTREDIE V KTOROM SA ZÁKAZNÍK BUDE DOBRE CÍTIŤ A KAM SA BUDE RÁD VRACAŤ, čo znamená, že:
  • zastanete rolu príjemného partnera pri nakupovaní, na ktorého sa zákazníci vždy budú s radosťou obracať,
  • budete natoľko pozorný a húževnatý kontrolór, že nedáte zákazníkom príležitosť nakúpiť tovar s ohrozenou alebo ušlou expiráciou,
  • z pokladničného miesta vytvoríte ,,ostrovček,, ochoty,
  • včas doložíte tovar do regálov , aby zákazníci mali zakaždým k dispozícii dostatok tovaru pre svoje nákupy,
  • pomôžete nám zabezpečiť, aby predajňa vyzerala ozaj reprezentatívne,

Predajne TETA drogerie sa menia. Prichádzame s novým konceptom, kde ponúkame zákazníkom príjemné nákupné prostredie a široký sortiment tovaru. Taktiež pre Vás zavádzame zákaznícky TETA klub.

Výberové konanie bude prebiehať v termíne do 18.11.2019.

  • stanete sa súčasťou rozrastajúceho tímu, ktorému záleží na zákazníckej spokojnosti ,
  • umožníme Vám pracovať v kultivovanom a inovatívnom pracovnom prostredí,
  • poskytneme zázemie jedinečného konceptu maloobchodného predaja,
  • získate zamestnanecké zľavy,
  • poskytneme odmeny pri pracovných a životných jubileách,
  • šikovní zamestnanci dostanú možnosť osobnostne a kariérne rásť

Svoje životopisy zasielajte prostredníctvom kliknutia na nižšie uvedený odkaz - Poslať spoločnosti životopis
K žiadosti je nutné zaslať aj súhlas so spracovaním osobných údajov podľa Z. č. 122/2013.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

2

  • ak obľubujete nápomocný partnerský prístup a teší Vás, keď zákazník odchádza spokojný - ste jednoznačne náš človek,
  • nádejným začiatkom spolupráce je Vaša predchádzajúca prax na obdobnej pozícii : predavačka, asistentka predaja, špecialistka predaja - ideálne súvisle po dobu aspoň 2 roky
  • očakávame otvorenú myseľ a ochotu učiť sa nové veci,
  • ak Vám záleží na tímovosti a spoľahlivosti, pomôže Vám to zapadnúť do kolektívu veľmi rýchlo,
  • vysoká kvalita služieb si vyžaduje vysoké pracovné nasadenie - s tým je potrebné počítať,

Teta Drogérie SR s.r.o. - veľkoobchod s drogériou a kozmetikou, prevádzkovateľ maloobchodnej značky TETA DROGÉRIE.
Prečo sa stať súčasťou nášho tímu? Toto si naši zamestnanci cenia najviac:
- INOVATÍVNE A MODERNÉ PRACOVNÉ PROSTREDIE,
- PRÍJEMNÁ FIREMNÁ KULTÚRA - sú nám vlastné také hodnoty, ako KOLEGIALITA, PRIATEĽSTVO, RODINA, ĽUDSKOSŤ A PODPORA,
- PRÍLEŽITOSŤ PRE RÝCHLY KARIÉRNY RAST,
- VYTVORENÉ PODMIENKY PRE PLNOHODNOTNÉ ZOSÚLADENIE PRACOVNÉHO A OSOBNÉHO ŽIVOTA,
- MNOŽSTVO ZAUJÍMAVÝCH ZAMESTNANECKÝCH VÝHOD

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Tomáš Fülöp, ACC
E-mail: poslať životopis
ID: 3804943  Dátum zverejnenia: 7.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základ 605,-€ + Pohyblivá zložka 171,-€ (v závislosti od výsledkov prevádzky) + stravné + bonusy z interných súťaží + systém zamestnaneckých benefitov