Dokladač - preventívny pracovník do našej úspešnej prevádzky Teta Drogerie v Bratislave - Trnavskom Mýte

Teta Drogérie SR s. r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Základ 725,-€ + Pohyblivá zložka 171,-€ (v závislosti od výsledkov prevádzky) + bonusy za preventívnu aktivitu 150,-€ + bonusy z interných súťaží + 200,-€ náborový príspevok za každého ďalšieho šikovného, odporučeného zamestnanca, systém zamestnaneckých benefitov + stravné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej úspešnej prevádzky TETA DROGÉRIE v Bratislave prijmeme DOKLADAČA - PRACOVNÍKA PREVENCIE.

Čo Vás v práci čaká:

HLAVNÉ ÚLOHY:
  • prostredníctvom preventívnych opatrení nám pomôžete ochrániť prevádzku pred nepoctivými návštevníkmi,
  • stanete sa preventívnymi ,, očami a ušami,, prevádzky pri zamedzení strát na tovarových hodnotách,
  • s podozrivými návštevníkmi nadviažete slušnú (neofenzívnu) komunikáciu - aby pochopili, že si ich všímate,
  • budete mať k dispozícii kamerový systém prevádzky - ten Vám pomôže identifikovať alebo vytipovať návštevníkov, ktorí sa chovajú podozrivo,
  • budete vykonávať preventívne obchôdzky prevádzky (v roli zamestnanca, ale aj civilne-v roli zákazníka) s cieľom všímať si podozrivých návštevníkov,

DOPLNKOVÉ ÚLOHY:

  • zastanete rolu príjemného partnera pri nakupovaní, na ktorého sa poctiví zákazníci vždy budú s radosťou obracať,
  • včas doložíte tovar do regálov , aby zákazníci mali zakaždým k dispozícii dostatok tovaru pre svoje nákupy,
  • pomôžete nám zabezpečiť, aby predajňa vyzerala ozaj reprezentatívne,

Predajne TETA drogerie sa menia. Prichádzame s novým konceptom, kde ponúkame zákazníkom príjemné nákupné prostredie a široký sortiment tovaru. Taktiež pre Vás zavádzame zákaznícky TETA klub.

Výberové konanie bude prebiehať v termíne do 11.3.2019.

  • stanete sa súčasťou rozrastajúceho tímu, ktorému záleží na zákazníckej spokojnosti,
  • umožníme Vám pracovať v kultivovanom, čistom, voňavom a najmä inovatívnom pracovnom prostredí,
  • naučíme Vás pracovať s technicko-monitorovacím zariadením prevádzky, ako prostriedkom na prevenciu strát,
  • získate veľa prakticky uplatniteľných zručností z oblasti pychológie zákazníckeho chovania,
  • poskytneme zázemie jedinečného konceptu maloobchodného predaja,
  • získate zamestnanecké zľavy,
  • poskytneme odmeny pri pracovných a životných jubileách,
  • šikovní zamestnanci dostanú možnosť osobnostne a kariérne rásť

Svoje životopisy zasielajte prostredníctvom kliknutia na nižšie uvedený odkaz - Poslať spoločnosti životopis

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

2

  • ak máte pozorovací talent a dokážete si všimnúť odchýlku v správaní návštevníkov - ste náš človek,
  • viac si budeme ceniť príjemného a taktného komunikátora než tvrdého SBS-kára,
  • ideálny kandidát má odvahu osloviť podozrivého návštevníka, a to s rozvahou - bez negatívnych emócií a slušne,
  • nádejným začiatkom spolupráce je Vaša predchádzajúca prax v maloobchode : preventívny pracovník, predavač, asistent predaja, špecialistka predaja- ideálne súvisle po dobu aspoň 2 rokov
  • očakávame otvorenú myseľ a ochotu učiť sa nové veci,
  • ak Vám záleží na tímovosti a spoľahlivosti, pomôže Vám to zapadnúť do kolektívu veľmi rýchlo,
  • vysoká kvalita služieb si vyžaduje vysoké pracovné nasadenie - s tým je potrebné počítať,
  • práca je vzhľadom na svoju povahu vhodnejšia pre muža, no uvítame aj dámy ktoré si dokážu predstaviť svoje profesné uplatnenie v tejto oblasti....

Teta Drogérie SR s.r.o. - veľkoobchod s drogériou a kozmetikou, prevádzkovateľ maloobchodnej značky TETA DROGÉRIE.
Prečo sa stať súčasťou nášho tímu? Toto si naši zamestnanci cenia najviac:
- INOVATÍVNE A MODERNÉ PRACOVNÉ PROSTREDIE,
- PRÍJEMNÁ FIREMNÁ KULTÚRA - sú nám vlastné také hodnoty, ako KOLEGIALITA, PRIATEĽSTVO, RODINA, ĽUDSKOSŤ A PODPORA,
- PRÍLEŽITOSŤ PRE RÝCHLY KARIÉRNY RAST,
- VYTVORENÉ PODMIENKY PRE PLNOHODNOTNÉ ZOSÚLADENIE PRACOVNÉHO A OSOBNÉHO ŽIVOTA,
- MNOŽSTVO ZAUJÍMAVÝCH ZAMESTNANECKÝCH VÝHOD

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Tomáš Fülöp, ACC
E-mail: poslať životopis
ID: 3600995  Dátum zverejnenia: 15.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základ 725,-€ + Pohyblivá zložka 171,-€ (v závislosti od výsledkov prevádzky) + bonusy za preventívnu aktivitu 150,-€ + bonusy z interných súťaží + 200,-€ náborový príspevok za každého ďalšieho šikovného, odporučeného zamestnanca, systém zamestnaneckých benefitov + stravné