IT/Administrátor Špecialista

PELLENC s.r.o.

Miesto práce
Kočovská 18, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Od 1 800 EUR/mesiac-výška základnej mzdy závisí od predchádzajúcich skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Správa cloudového on-premise riešenia VMWare vSphere vrátane HW ( serverovská infraštruktúra, diskové polia na báze produktov HP )
- Správa a údržba informačných systémov (ERP, HR ...)
- Správa LAN a jej zabezpečenie FW ( na báze produktov CISCO ), WIFI riešenie Ruckus Zone Director
- Správa serverovskej virtualizačnej infraštruktúry ( Windows, Oracle Linux, Debian Linux, Ubuntu Linux, inštalácia a konfigurácia serverov )
- Správa Backup riešenia VEEAM, QNAP
- Správa Active Directory
- Správa aplikačných serverov
- Správa databázových serverov ORACLE, čiastočne MSSQL Express
- Zabezpečenie IT prevádzky prostredníctvom pravidelnej údržby a aktualizácií všetkých systémov
- Podpora implementácie nových IT projektov pre celú skupinu
- Riešenie problémov (L2 a L3 Support)

POŽADUJEME ODBORNÉ ZNALOSTI A SKÚSENOSTI
- Odborá znalosť Virtualizačného prostredia VMwarev
- Odborná znalosť Oracle SQL, PL/SQL, MsSQL
- Odborná znalosť databázového prostredia (primárne Oracle, MsSQL)
- Veam – zálohovanie - pokročilý
- Linux administrácia - pokročilý
- Firewall administrácia - pokročilý
- Eset administrácia - pokročilý - výhodou
- Skúsenosti s ERP systémom (výhoda IFS, SAP) - výhodou
- Odborná Znalosť PC Windows, Windows server, Linux, Oracle

- štvrťročné odmeny
- dochádzkový bonus vo výške 60€/mesiac
- 13. plat
- náborový príspevok až do výšky 400€
- príspevok na dopravu
- príspevok na III. pilier
- MultiSport karta
- finančné odmeny pri pracovnom jubileu
- stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
- spoločensko-športové podujatia

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Svoju žiadosť a profesijný štruktúrovaný životopis môžete zaslať e-mailom na adresu: [email protected].
Po dôkladnom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú náš požiadavkový profil.
Osobné údaje uchádzačov, ktorí nebudú vybraní, budú skartované v súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

4

- Analytické myslenie.
- Samostatnosť, profesionálny a zodpovedný prístup k plneniu úloh.
- Iniciatívny prístup k riešeniu problémov a nových výziev.
- Minimálne 4-ročné skúsenosti na pozícii IT administrátor, Správca ICT v podnikovom IT prostredí.
- Znalosti uvedených domén: Windows Server systémy, VMware administrácia - VSphere, ESXi, vCenter, Microsoft Technology Stack, Linux, Oracle DB.
- skúsenosti v datacentre a virtualizácii VMware.
- znalosť cloudového prostredia výhodou.
- Veľmi dobré znalosti v oblasti sieťových protokolov, moderných technológií zálohovania a obnovy, Active Directory, atď.
- Znalosť automatizácie konfigurácií serverov.
- Analytické schopnosti.
- Time manažment, samostatnosť.
- znalosť sieťových protokolov a služieb (TCP/IP, DNS, DHCP atd.) a riešení vysokej dostupnosti „Network Load Balancing“, storage&backup.

Pellenc, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou firmy Pellenc SA z Francúzska - svetového lídra mechanizácie prác vo vinohrade, ktorej prioritou je neustála inovácia.
Pellenc, s.r.o. sa zaoberá výrobou a montážou montážnych celkov pre stroje na obrábanie viniča a olivovníka.
www.pellenc.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421327406208
E-mail: poslať životopis
ID: 4717612  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac