Prípravkár - Prototypár

PELLENC s.r.o.

Miesto práce
Kočovská 18, 915 01 Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
Ihneď
Od 6,35 EUR/hod.(Finálna mzda závisí od pracovných skúseností, kvality a výkonu kandidáta. K základnej mzde vyplácame 80 EUR dochádzkový bonus, rizikový príplatok, príspevok na dopravu, štvrťročné prémie a 13.plat).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba zváracích a montážnych prípravkov
- realizácia prototypov
- aktívna spolupráca s konštrukčnou kanceláriou

- štvrťročné odmeny
- dochádzkový bonus vo výške 80€/mesiac
- 13. plat
- náborový príspevok až do výšky 400€
- príspevok na dopravu už od 10 km
- finančné odmeny pri pracovnom jubileu do výšky pol až dvoj násobku mesačnej mzdy
- príspevok na III. pilier
- MultiSport karta
- spoločensko-športové podujatia
- stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Svoju žiadosť a profesijný štruktúrovaný životopis môžete zaslať e-mailom na adresu: [email protected].
Po dôkladnom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú náš požiadavkový profil.
Osobné údaje uchádzačov, ktorí nebudú pozvaní na pohovor, budú skartované v súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske

Počet rokov praxe

1

Skúsenosti s výrobou zvarencov
Samostatnosť pri navrhovaní a výrobe zváracích prípravkov
Znalosť zvárania MIG/MAG (CO2) podmienkou
Znalosť zvárania TIG výhodou
Výborná znalosť čítania výkresov
Znalosť práce na základných obrábacích strojoch výhodou

Pellenc, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou firmy Pellenc SA z Francúzska - svetového lídra mechanizácie prác vo vinohrade, ktorej prioritou je neustála inovácia.
Pellenc, s.r.o. sa zaoberá výrobou a montážou montážnych celkov pre stroje na obrábanie viniča a olivovníka.
www.pellenc.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4163176  Dátum zverejnenia: 16.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 6,35 EUR/hod.