Zvárač CO2

PELLENC s.r.o.

Miesto práce
Kočovská 18, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
01.11.2017
Ponúkaný plat (brutto)
úkolová mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zváranie dielov podľa výkresovej a technologickej dokumentácie
- očistenie dielov po zváraní
- uskladnenie a označenie zvarencov
- zodpovednosť za zverené technické prostriedky

- jednozmenná prevádzka
- kvartálne prémie
- príspevok na dopravu v závislosti od vzdialenosti

Svoju žiadosť a profesijný štruktúrovaný životopis môžete zaslať e-mailom na nižšie uvedené kontakty. Kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí spĺňajú náš požiadavkový profil v lehote do troch týždňov od doručenia žiadosti o zamestnanie. Pokiaľ Vás v danom termíne nebudeme kontaktovať, Váš životopis sa neprekrýva s našimi požiadavkami. Pohovory sa budú konať počas prvého septembrového týždňa.
Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. "O ochrane osobných údajov", pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske

Počet rokov praxe

3

- zváračský preukaz

Pellenc, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou firmy Pellenc SA z Francúzska - svetového lídra mechanizácie prác vo vinohrade, ktorej prioritou je neustála inovácia.
Pellenc, s.r.o. sa zaoberá výrobou a montážou montážnych celkov pre stroje na obrábanie viniča a olivovníka.
www.pellenc.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kočovská 18
915 01 Nové Mesto nad Váhom

Kontakt

Kontaktná osoba: Beáta Berová
Tel.: 0327406213
E-mail: poslať životopis
ID: 2642070   Dátum zverejnenia: 6.10.2017