Marketingový manažér

pelicantravel.com s.r.o

Miesto práce
Eurovea, Pribinova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Od 2 400 EUR/mesiacNástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca (vzdelanie, jazykové znalosti, požadovaná prax, osobnostné predpoklady a zručnosti).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu, ktorý nerád lieta sólo. Kolegyňu, ktorá miluje slalom cez sto kolegov v štyroch jazykoch. Daj dokopy plán, dohodni sa s kolegami, ktorí o traveli vedia všetko a pripravte spoločne také kampane, ktoré budú lámať rekordy, alebo také, čo nás posunú ako brand dopredu. Hľadáme lovca impresií, leteniek, dovoleniek, e-mailov, app downloads, aj majiteľa neskutočných nápadov s vášňou pre dlhé lety cez pol zemegule.

Čo budeš u nás robiť:
- plánovanie a realizácia multiplatformových digitálnych marketingových kampaní
- starostlivosť o značku Pelikán v komunikácii na rôznych marketingových kanáloch
- nastavovanie kampaňových cieľov a vyhodnocovanie marketingových kampaní
- koordinácia marketingového tímu Pelikána na 4 trhoch v 4 rôznych jazykoch
- príprava podstránok pre destinácie a letecké spoločnosti
- aktívna spolupráca s inými oddeleniami a prezentácia marketingových cieľov vedeniu
- koordinácia grafických prác na weboch Pelikána a príprava grafických zadaní
- neustále vylepšovanie výsledkov v rámci e-mail marketingu a sociálnych médií
- príprava day-to-day social stratégie a výber produktov do marketingového mixu so svojim tímom
- organizácia kreatívnych meetingov, príprava súťaží a ich optimalizácia pre dosiahnutie cieľov
- pravidelná kontrola výsledkov na základe určených KPI
- sledovanie trendov v rámci e-mail marketingu, sociálnych sietí a content marketingu
- komunikácia s najväčšími influencermi na Slovensku, v Česku a Maďarsku

Dôvody, prečo je podľa nás práce v Pelikáne super:

- ak Ti v tele koluje krv cestovateľa, určite oceníš parádne zľavy na letenky, dovolenky a iné pelikánske firemné produkty
- home office aj zo Zanzibaru či Singapuru, nové produkty treba vyskúšať, aby sme ich vedeli tip-top promovať, krátke marketingové tripy do celého sveta
- celoročné cestovné poistenie liečebných nákladov aj na tvoje súkromné cesty plne pokrýva Pelikán
- 4 "wellbeing days" voľna navyše, ktoré môžeš využiť podľa svojej slobodnej vôle a osobných preferencií na aktivity, ktoré podporujú regeneráciu tela a mysle
- online cvičenie z pohodlia domova prostredníctvom stránky InstaGYM.sk
- UpBalansea karta Ti pomôže k vyplaveniu endorfínov a tiež si vďaka nej môžeš dopriať relax
- naozaj dobrý tím, nemáme radi klišé “rodina na pracovisku”, sme kopa mladých ľudí s rovnakým cieľom, ktorí sa ale stretnú aj po práci, lebo si majú čo povedať

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Radi sa s tebou zoznámime ak:
- máš kreatívneho ducha, ktorého premietneš aj do praktického finále
- vieš všetko alebo aspoň veľmi veľa o marketingu a máš prax
- zvládneš viesť tím a plánovať marketingové kampane na rôznych kanáloch naraz
- slušne a rýchlo reaguješ na všetko, čo sa deje okolo teba
- vieš plávať, ak ťa hodia do hlbokej vody a veľmi rýchlo si nájdeš spolu-plavcov
- skôr komunikuješ než filozofuješ ako Cicero
- hovoríš výborne anglicky a máš aspoň nejaký prehľad v cestovnom ruchu
- bez lásky k cestovaniu to nepôjde, toto nie je iba job, ale lifestyle

Sme otvorená a slobodná firma, ktorá sa dlhodobo riadi a stavia na hodnotách – TVORÍME - SPOLU - S ÚSMEVOM - PORIADNE - INOVATÍVNE - SLUŠNE. Cestovanie je naša vášeň a to, čo nás všetkých spája. Sme tím tvorivých a priateľských nadšencov, ktorí neustále hľadajú nové možnosti ako veci robiť ešte lepšie. Sme tu vždy pre každého zákazníka na 100%, s ponukou toho najlepšieho, čo na trhu máme. Tou najlepšou odmenou pre nás sú spokojní zákazníci.

Pelikán vznikol v roku 2004 a odvtedy je najväčší predajca leteniek na Slovensku. Dnes už okrem leteniek vyrába vlastné pobytové balíčky, aj vyhľadáva top dovolenky od rakúskych a nemeckých touroperátorov. Od tohto leta si vedia naši klienti ku svojej letenke na Pelikáne pridať aj najmodernejšie poistenie proti zrušeným a omeškaným letom, ktoré funguje komplet automaticky a bez naťahovačiek s poisťovňami.

Pelikán je top predajca na slovenskom, českom, maďarskom trhu a pôsobí na ďalších štyroch v Európe. Ročne s nami dovolenkuje, cestuje za rodinou a biznisom 400 tisíc ľudí. Sídlime v Bratislave, ale našich kolegov nájdete aj vo Zvolene, Žiline, v Košiciach a v Česku.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4781455  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac