Event manager a B2B expert pre InstaGYM

pelicantravel.com s.r.o

Námestie SNP, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 400 EUR/mesiacNástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca (vzdelanie, jazykové znalosti, požadovaná prax, osobnostné predpoklady a zručnosti).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?
Pre náš projekt InstaGYM hľadáme človeka, ktorý je športový nadšenec, má rád aktívny život, cestovanie, komunikáciu s ľuďmi a je doma v online prostredí a na sociálnych sieťach. Človeka, ktorý nemá problém zodvihnúť telefón a osloviť nových partnerov, zákazníkov a považuje sa za networkera, ktorý s ľahkosťou premení príležitosti na úspešné obchodné spolupráce.

Popis pozície:
- hľadanie a aktívne oslovovanie firiem s ponukou našich služieb - online cvičebných programov na doma, ako zamestnanecký benefit - ponuka programov, workshopov, online aj offline fitness lekcií (jogy, pilatesu, zdravý chrbát) - od vypracovania návrhu, cez prípravu prezentácie, vedenie B2B stretnutia a prezentovania návrhu, cez dojednávanie podmienok spolupráce po uzatvorenie zmluvných podmienok
- starostlivosť o B2B zákazníkov a budovanie vzťahov
- vyhodnocovanie ekonomickej a inej efektívnosti jednotlivých spoluprác
- zákaznický servis pre klientov, ktorí majú záujem sa zúčastniť našich Fit campov
- organizovanie a zákaznícky servis pre produkt - Detské denné tábory
- projektový support pre celý projekt InstaGYM (zákaznícky servis - odpovedanie na emaily a správy na facebooku, vedenie meetingov a zápisy, rozdelenie taskov na kolegov a kontrola ich plnenia)
- prinášanie kreatívnych nápadov a neustále posúvanie a zlepšovanie produktu

Miesto práce: Bratislava alebo homeoffice (prvý cca mesiac intenzívne školenie v BA), účasť na offline eventoch

- zľavy na firemné produkty
- práca v mladej dynamickej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Vášeň pre šport a fitness
- Organizačné schopnosti
- Samostatnosť a preberanie zodpovednosti za vlastné rozhodnutia
- B2B jednanie a aktívny predaj
- Komunikácia so zákazníkmi
- Kreatívne myslenie a schopnosť uplatňovať nápady v praxi
- Skúsenosti s projektovým manažmentu a vedením teamu
- Orientácia vo svete online marketingu a na sociálnych sieťach

Sme otvorená a slobodná firma, ktorá sa dlhodobo riadi a stavia na hodnotách – TVORÍME - SPOLU - S ÚSMEVOM - PORIADNE - INOVATÍVNE - SLUŠNE. Cestovanie je naša vášeň a to, čo nás všetkých spája. Sme tím tvorivých a priateľských nadšencov, ktorí neustále hľadajú nové možnosti ako veci robiť ešte lepšie. Sme tu vždy pre každého zákazníka na 100%, s ponukou toho najlepšieho, čo na trhu máme. Tou najlepšou odmenou pre nás sú spokojní zákazníci.

Pelikán vznikol v roku 2004 a odvtedy je najväčší predajca leteniek na Slovensku. Dnes už okrem leteniek vyrába vlastné pobytové balíčky, aj vyhľadáva top dovolenky od rakúskych a nemeckých touroperátorov. Od tohto leta si vedia naši klienti ku svojej letenke na Pelikáne pridať aj najmodernejšie poistenie proti zrušeným a omeškaným letom, ktoré funguje komplet automaticky a bez naťahovačiek s poisťovňami.

Pelikán je top predajca na slovenskom, českom, maďarskom trhu a pôsobí na ďalších štyroch v Európe. Ročne s nami dovolenkuje, cestuje za rodinou a biznisom 400 tisíc ľudí. Sídlime v Bratislave, ale našich kolegov nájdete aj vo Zvolene, Žiline, v Košiciach a v Česku.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4339369  Dátum zverejnenia: 26.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac