Letenkový špecialista v Pelikáne (ZV/BA)

pelicantravel.com s.r.o

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
dohodou
900 EUR/mesiac+ variabilné odmeny. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca (vzdelanie, jazykové znalosti, požadovaná prax, osobnostné predpoklady a zručnosti).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nadšených cestovateľov, ktorí radi cestujú (aj prstom po mape), čítajú a sledujú všetko o cestovaní, o destináciach a s radosťou rozdávajú svoje cestovateľské skúsenosti, pomáhajú svojím kamarátom s organizovaním výletov a dovoleniek a chceli by sa rozdávaniu skúseností venovať aj profesionálne.

Naučíme Ťa všetky tipy a triky s letenkami a ostatnými produktami. Naučíme Ťa, kde nájdeš najlacnejšiu letenku, ako ju zarezervuješ, ako si ju poistíš, ako nakombinuješ, najlacnejšie lety s rôznymi leteckými spoločnosťami tak, aby si našiel tú najlacnejšiu možnosť letu kdekoľvek si len zmyslíš.

Ak ovládaš angličtinu, alebo aj iný cudzí jazyk, príď sa nám ukázať.

Hľadáme kolegov vo Zvolene, ale aj v Bratislave.

Čo bude tvojou úlohou?
- komunikácia s klientmi a leteckými spoločnosťami – cez telefón a e-mail
- spracovanie a vybavenie požiadaviek klientov ohľadom ich vysnívaných leteniek
- rezervácia leteniek prostredníctvom rezervačných systémov a ich následná kontrola
- aktívny predaj doplnkových produktov a služieb k letenkám
- pomoc klientom pri ich cestách a pri vzniknutých situáciach
- komunikácia a spolupráca s ostatnými oddeleniami

Byť súčasťou Pelikánu je radosť a to aj pre tieto dôvody:

- ak Ti v tele koluje krv cestovateľa, určite oceníš parádne zľavy na letenky, dovolenky a iné pelikánske firemné produkty
- multisport karta Ti pomôže k vyplaveniu endorfínov, ale tiež si vďaka nej môžeš dopriať relax
- na presun centrom mesta môžeš využiť naše elektrokolobežky
- práca v dynamickom a modernom prostredí v renomovanej firme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch - výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Určite nám napíš ak:
- máš proklientsky prístup a k práci pristupuješ proaktívne
- si komunikačne a organizačne zdatný
- máš chuť profesijne rásť, učiť sa a zlepšovať procesy
- sa chceš pridať do tímu cestovateľských nadšencov
- pomoc druhému a zdolávanie výziev sú tvoje osobné črty
- ti logické rozmýšľanie nerobí problém

Veľkým plusom je ak:
- máš skúsenosť s rezervačnými systémami Galileo/Amadeus
- máš prehľad o práci vo svete leteniek a cestovnom ruchu
- ovládaš maďarský alebo poľský jazyk

Sme otvorená a slobodná firma, ktorá sa dlhodobo riadi a stavia na hodnotách – TVORÍME - SPOLU - S ÚSMEVOM - PORIADNE - INOVATÍVNE - SLUŠNE. Cestovanie je naša vášeň a to, čo nás všetkých spája. Sme tím tvorivých a priateľských nadšencov, ktorí neustále hľadajú nové možnosti ako veci robiť ešte lepšie. Sme tu vždy pre každého zákazníka na 100%, s ponukou toho najlepšieho, čo na trhu máme. Tou najlepšou odmenou pre nás sú spokojní zákazníci.

Pelikán vznikol v roku 2004 a odvtedy je najväčší predajca leteniek na Slovensku. Dnes už okrem leteniek vyrába vlastné pobytové balíčky, aj vyhľadáva top dovolenky od rakúskych a nemeckých touroperátorov. Od tohto leta si vedia naši klienti ku svojej letenke na Pelikáne pridať aj najmodernejšie poistenie proti zrušeným a omeškaným letom, ktoré funguje komplet automaticky a bez naťahovačiek s poisťovňami.

Pelikán je top predajca na slovenskom, českom, maďarskom trhu a pôsobí na ďalších štyroch v Európe. Ročne s nami dovolenkuje, cestuje za rodinou a biznisom 400 tisíc ľudí. Sídlime v Bratislave, ale našich kolegov nájdete aj vo Zvolene, Žiline, v Košiciach a v Česku.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4286137  Dátum zverejnenia: 28.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac