Travel konzultant pre Pelikán zákazníkov

pelicantravel.com s.r.o

Miesto práce
Námestie SNP 98, Zvolen
Termín nástupu
ASAP
800 EUR/mesiacZverejnená mzda je minimálna možná ponuka. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca (vzdelanie, jazykové znalosti, požadovaná prax, osobnostné predpoklady a zručnosti).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nadšencov cestovania, ktorí sledujú dianie v cestovnom ruchu, letenkách či destináciách a s radosťou rozdávajú svoje cestovateľské skúsenosti, pomáhajú svojim kamarátom s organizovaním výletov a dovoleniek a chceli by sa rozdávaniu skúseností venovať aj profesionálne.

Do nášho tímu zákazníckeho servisu vo Zvolene hľadáme viacerých šikovných kolegov alebo kolegyne, ktorí vedia uplatniť svoju výrečnosť pri telefonických požiadavkách našich zákazníkov, nezaskočí ich ani otázka, či sa zmestí slon do Airbusu A380, a radi pomôžu nájsť v každej situácii riešenie.

Ak ťa teší, keď dokážeš druhým dobre poradiť, bude táto práca pre teba „to pravé orechové“.

Čo teda budeš u nás robiť?
1. Prijímať telefonické, prípadne e-mailové požiadavky našich zákazníkov a poskytovať im profesionálne poradenstvo v oblasti cestovania a dovolenkovania.
2. Pripravovať zákazníkom vhodné ponuky leteniek a dovoleniek a pomáhať im rozhodnúť sa o kúpe „tej pravej“ práve pre nich.
3. V duchu „win-win“ :-) budeš spolupracovať s tímom profesionálov, ktorým budeš pripravovať detailné informácie pre spracovanie náročných klientskych požiadaviek. Oni ti zase na oplátku budú postupne odovzdávať svoje know-how.
4. Pracovať s počítačovými systémami, rezervačnými a vyhľadávacími nástrojmi
5. Vzdelávať sa v oblasti leteckej prepravy a dovolenkovania a stávať sa väčším odborníkom v oblasti prepravy cestujúcich. Naučíme ťa triky, ktoré budeš vedieť použiť aj pre svoju vášeň cestovať.

To, že Pelikán je najlepší okrídlený šéf v branži už všetci vedia a byť súčasťou Pelikánu je radosť aj pre tieto dôvody:

- ak ti v tele koluje krv cestovateľa, určite oceníš parádne zľavy na letenky, dovolenky a iné pelikánske firemné produkty
- multisport karta ti pomôže k vyplaveniu endorfínov, ale tiež si vďaka nej môžeš dopriať relax
- ponúkneme ti rôzne druhy vzdelávania, a ak si šikovný a ambiciózny, tak aj odborný a kariérny rast
- kurz angličtiny 1h/týždenne v rámci pracovnej doby
- chutné/fresh stredy
- budú ťa čakať nezabudnuteľné teambuildingy a rôzne eventy
- no dress code - aby si sa cítil pohodlne celý deň

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch - výhodou, nie je podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Určite nám napíš ak:
- sa vieš naladiť na nôtu zákazníka, počúvať jeho požiadavky aj „medzi riadkami“ a hľadanie riešení ťa baví
- je ti prirodzené komunikovať príjemne, úctivo a prozákaznícky
- rád pomáhaš a teší ťa, keď niekomu urobíš radosť
- sa chceš pridať do tímu motivovaných profesionálov a máš chuť profesijne rásť, učiť sa a neustále sa zlepšovať spolu s nimi
- ti logické a kritické myslenie nerobí problém
- sa nebojíš internetu, počítačov a rozširovania vedomostí o destináciách, hoteloch, plážach
- ti nevadí veľmi dynamické prostredie cestovného ruchu a si pripravený počas sezóny spolu s nami zostať kvôli klientom niekedy aj dlhšie v kancelárii

Sme otvorená a slobodná firma, ktorá sa dlhodobo riadi a stavia na hodnotách – TVORÍME - SPOLU - S ÚSMEVOM - PORIADNE - INOVATÍVNE - SLUŠNE. Cestovanie je naša vášeň a to, čo nás všetkých spája. Sme tím tvorivých a priateľských nadšencov, ktorí neustále hľadajú nové možnosti ako veci robiť ešte lepšie. Sme tu vždy pre každého zákazníka na 100%, s ponukou toho najlepšieho, čo na trhu máme. Tou najlepšou odmenou pre nás sú spokojní zákazníci.

Pelikán vznikol v roku 2004 a odvtedy je najväčší predajca leteniek na Slovensku. Dnes už okrem leteniek vyrába vlastné pobytové balíčky, aj vyhľadáva top dovolenky od rakúskych a nemeckých touroperátorov. Od tohto leta si vedia naši klienti ku svojej letenke na Pelikáne pridať aj najmodernejšie poistenie proti zrušeným a omeškaným letom, ktoré funguje komplet automaticky a bez naťahovačiek s poisťovňami.

Pelikán je top predajca na slovenskom, českom, maďarskom trhu a pôsobí na ďalších štyroch v Európe. Ročne s nami dovolenkuje, cestuje za rodinou a biznisom 400 tisíc ľudí. Sídlime v Bratislave, ale našich kolegov nájdete aj vo Zvolene, Žiline, v Košiciach a v Česku.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3856601  Dátum zverejnenia: 25.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac