Performance Manager

pelicantravel.com s.r.o

Miesto práce
Nám. SNP 6, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 1600 EUR brutto (podľa skúseností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Konštruktívny kritik, inovátor, sčasti analytik sčasti nebojácny hrdina. Si to Ty? Performance = výsledky. Hľadáme parťáka do data-driven kolektívu, ktorý vždy vymyslí ako posúvať (nielen svoje) limity a bude rozmýšľať 3 ťahy pred konkurenciou ako Kasparov proti Deep Blue. Krajiny, v ktorých pôsobíme, si si už naštudoval, a vieš, že ďalšie musia pribudnúť, a to aj vďaka tebe! Okrem toho nás milo prekvapíš novými spôsobmi, ako osloviť nových zákazníkov. Vieš, že dobrý technický setup nestačí, a na svoje reklamy sa pozeráš aj očami zákazníkov rôznych segmentov a snažíš sa ich pochopiť. Áno si tu správne, veľmi nás teší! Tvoj Pelikán tím.

Čo bude Tvojou úlohou?
- Odborné a organizačné vedenie PPC tímu
- Sledovanie čerpania PPC budgetu a aktuálneho dosahovania cieľov
- Optimalizácia budgetu a ROI naprieč krajinami a PPC kanálmi
- Podieľanie sa na tvorbe reklám a videí, tvorbe nových landing pages
- Podieľanie sa na tvorbe expanznej stratégie na nové trhy
- Zavádzanie inovácií a nových postupov
- Autobidding a automatizácia
- Benchmarking s konkurenciou a identifikácia slabých stránok kampaní
- Hľadanie a návrh nových marketingových kanálov a príležitostí
- Remarketing, Programmatic
- Sledovanie marketingových kampaní mimo PPC a ich podpora
- Koordinácia reklamných agentúr
- Pravidelný reporting a analýza výsledkov kampaní

Byť súčasťou Pelikánu je radosť a to aj pre tieto dôvody:

- ak Ti v tele koluje krv cestovateľa, určite oceníš parádne zľavy na letenky, dovolenky a iné pelikánske firemné produkty
- multisport karta Ti pomôže k vyplaveniu endorfínov, ale tiež si vďaka nej môžeš dopriať relax
- ponúkneme ti rôzne druhy vzdelávania, a ak si šikovný a ambiciózny, tak aj odborný a kariérny rast
- kurz angličtiny 1h/týždenne v rámci pracovnej doby
- na presun centrom Bratislavy môžeš využiť naše elektrokolobežky
- chutné/fresh stredy
- budú ťa čakať nezabudnuteľné teambuildingy a rôzne eventy
- pružná pracovná doba a možnosť práce "home office" podľa dohody
- no dress code - aby si sa cítil pohodlne celý deň
- sme aj dog friendly, takže na chodbe okrem pozdravu kolegom a small talku môžeš určite poškrabkať týchto štvornohých kamošov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Určite nám napíš aj sa nájdeš v tomto:
- Min. 3 roky praxe so správou PPC kampaní a min. 1 rok praxe s vedením tímu
- Výhodou je každý ďalší jazyk: Nemecký jazyk, Český jazyk, Maďarský jazyk, Poľský jazyk
- Excel - pokročilý
- Analytické a logické myslenie
- Proaktívny prístup
- Data Driven
- Sebestačnosť
- Zodpovednosť
- Schopnosť viesť ľudí a delegovať čiastkové úlohy
- Zmysel pre prioritizáciu úloh
- Zmysel pre detail
- Schopnosť identifikovať problém a navrhnúť riešenie

Sme otvorená a slobodná firma, ktorá sa dlhodobo riadi a stavia na hodnotách – TVORÍME - SPOLU - S ÚSMEVOM - PORIADNE - INOVATÍVNE - SLUŠNE. Cestovanie je naša vášeň a to, čo nás všetkých spája. Sme tím mladých, tvorivých a priateľských nadšencov, ktorí neustále hľadajú nové možnosti ako veci urobiť ešte lepšie. Sme Pelikán, sme rodina a sme tu vždy pre každého zákazníka na 100% s ponukou toho najlepšieho, čo na trhu máme. Tou najlepšou odmenou pre nás sú spokojní zákazníci ;)
Práca, v ktorej vidíme zmysel nás skutočne baví a nie je to len klišé. Veď nie nadarmo sa pýšime titulom najlepšieho okrídleného šéfa na trhu ;) Pomáhame si navzájom, máme dostatok priestoru na rozvoj a nové nápady sú viac než vítané.
A keď príde chvíľa, že si potrebujeme prečistiť hlavu, zahráme si ping pong alebo len tak oddychujeme na tulivakoch pri hudbe či s bedekrami v ruke (ktorých máme mimochodom plnú knižnicu :). Navyše v bratislavskom office sme pet friendly, takže sa môže stať, že na chodbách stretnete nielen pobehujúcich kolegov, ale aj ich 4-nohých miláčikov. Byť v našom tíme sa jednoducho oplatí nielen kvôli zľavám na letenky, ubytovanie a iným výhodám vyplývajúcim z práce v cestovnom ruchu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Nám. SNP 6
811 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Juliána Novotná
E-mail: poslať životopis
ID: 3823716  Dátum zverejnenia: 2.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1600 EUR brutto (podľa skúseností uchádzača)