Marketing asistent/ka pre komunikáciu a PR

pelicantravel.com s.r.o

Miesto práce
Nám. SNP 6, Bratislava
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
od 900 EUR brutto / v závislosti od typu pracovného úväzku a schopností uchádzača. Uvedená minimálna mzda zodpovedá plnému úväzku. V prípade dohody o brigádnickej práci študenta: 5€/hod. brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš PR manažér Jozef k sebe hľadá posilu pre externú komunikáciu a vzťahy s verejnosťou. Ak hľadáš pracovnú príležitosť a skúsenosti z reklamy, vieš písať, baví ťa cestovanie, spoznávanie nových kultúr a tradícií, zaujímaš sa o dianie okolo seba a nemáš problém s prácou pre slovenský startup, ktorý sa za 15 rokov premenil na úspešnú medzinárodnú spoločnosť, určite čítaj ďalej. (Uveď nám prosím o aký typ pracovného pomeru máš záujem).

Ako bude vyzerať tvoj bežný pracovný deň? Tvojou úlohou bude:

- spolupracovať najmä s naším kolegom Jozefom, ktorý má na starosti PR Pelikána na všetkých trhoch, kde pôsobíme (SK, CZ, HU, PL, AT, DE). Stačiť ti bude slovenčina a angličtina, ostatné je bonus
- pripravovať podklady pre TRAVEL a TECH správy a články, prípadne samotné správy a články pre médiá, partnerov či verejnosť, s ktorými tvrdo pracujeme na budovaní skutočne dobrých vzťahov
- používať základné princípy eCommerce biznisu a ONLINE marketingu, vrátane technických, aby sa ti bežná pracovná rutina vykonávala ľahšie. Ak nerozumieš, nevadí. Radi naučíme, stačí chcieť
- môcť prezentovať seba, čiže svoje nápady, názory, myšlienky či skúsenosti v rámci viacerých zmysluplných projektov v oblasti marketingu a PR. Šikovným patrí svet a u nás v Pelikánovi aj nebo
- spravovať niektoré sociálne siete, napríklad náš LinkedIn či menšie prezentačné weby, editovať a šíriť promo materiály, monitorovať výstupy v médiách o nás, partneroch i konkurencii, atď.

Byť súčasťou Pelikánu je radosť a to aj pre tieto dôvody:

• staneš sa súčasťou mladého, tvorivého a priateľského tímu
• skvelá pracovná atmosféra a veľmi príjemné pracovné prostredie
• flexibilný pracovný čas (po dohode)
• práca v renomovanej cestovateľskej spoločnosti
• no dress code, nezabudnuteľné teambuildingy
• priestor sa sebarealizáciu a vzdelávanie
• máš u nás zľavy na letenky, ubytovanie a iné výhody vyplývajúce z práce v cestovnom ruchu

Informácie o výberovom konaní

Okrem CV si radi prečítame aj motivačný list :-)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Žurnalistika, marketing, cestovný ruch, medzinárodné vzťahy, politológia, manažment - máš dosiahnuté vzdelanie v niektorom z týchto odborov? Alebo niektorý z týchto odborov študuješ? Ak áno, určite si na dobrej ceste ;)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Koho hľadáme?
Pracovná pozícia je určená predovšetkým absolventom a študentom humanitných odborov druhého stupňa vysokých škôl a univerzít, ktorí by radi získali skúsenosti z praxe, sú flexibilní, neboja sa prezentovať svoje dobre vyargumentované názory, či realizovať svoje dobre mienené nápady.

Radi sa s Tebou zoznámime, ak na Teba sedí:
- svedomitosť, zodpovednosť, organizačné zručnosti a schopnosť samostatnej práce
- znalosť problematiky so záujmom sa v danej oblasti neustále zlepšovať a vzdelávať
- nápaditosť, kreativita, vlastná iniciatíva a snaha prinášať stále nové nápady
- ľudskosť, tolerantnosť, ohľaduplnosť a empatia
- znalosť anglického jazyka na úrovni min. B2

Sme otvorená a slobodná firma, ktorá sa dlhodobo riadi a stavia na hodnotách – TVORÍME - SPOLU - S ÚSMEVOM - PORIADNE - INOVATÍVNE - SLUŠNE. Cestovanie je naša vášeň a to, čo nás všetkých spája. Sme tím tvorivých a priateľských nadšencov, ktorí neustále hľadajú nové možnosti ako veci robiť ešte lepšie. Sme tu vždy pre každého zákazníka na 100%, s ponukou toho najlepšieho, čo na trhu máme. Tou najlepšou odmenou pre nás sú spokojní zákazníci.

Pelikán vznikol v roku 2004 a odvtedy je najväčší predajca leteniek na Slovensku. Dnes už okrem leteniek vyrába vlastné pobytové balíčky, aj vyhľadáva top dovolenky od rakúskych a nemeckých touroperátorov. Od tohto leta si vedia naši klienti ku svojej letenke na Pelikáne pridať aj najmodernejšie poistenie proti zrušeným a omeškaným letom, ktoré funguje komplet automaticky a bez naťahovačiek s poisťovňami.

Pelikán je top predajca na slovenskom, českom, maďarskom trhu a pôsobí na ďalších štyroch v Európe. Ročne s nami dovolenkuje, cestuje za rodinou a biznisom 400 tisíc ľudí. Sídlime v Bratislave, ale našich kolegov nájdete aj vo Zvolene, Žiline, v Košiciach a v Česku.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3756194  Dátum zverejnenia: 6.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 900 EUR brutto / v závislosti od typu pracovného úväzku a schopností uchádzača. Uvedená minimálna mzda zodpovedá plnému úväzku. V prípade dohody o brigádnickej práci študenta: 5€/hod. brutto