Digital Marketer

pelicantravel.com s.r.o

Miesto práce
Nám. SNP, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1200 EUR brutto (podľa skúseností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Láka Ťa digitálny marketing a si detailista pri práci? Perfektné! Práve hľadáme nového Pelikánca, ktorý zastreší marketingovú automatizáciu po technickej stránke, všakovaké analýzy, aj vyhodnotenie kampaní. Nebudeš v tom sám, čaká ta mnoho skúsených kolegov. Ak hovoríš dobre po anglicky, tak máš šancu! Ale ešte viac sa z Teba budeme radovať, ak pasívne ovládaš a rozumieš HTML/CSS. Tešíme sa na Teba a na súboje v stolnom tenise po práci!

Čo budeš u nás robiť:

- Nasadzovanie a správa jS skriptov pomocou nástroja Tag Manager
- Automatizácia marketingových procesov
- Práca s nástrojmi Exponea, Google Analytics, a ďalšie
- Analýzy eventových dát
- Práca s HTML templatmi, úpravy v rámci automatizácie
- Pravidelný reporting a analýza výsledkov kampaní

Byť súčasťou Pelikánu je radosť a to aj pre tieto dôvody:

- staneš sa súčasťou mladého, ambiciózneho a hlavne priateľského tímu
- skvelá pracovná atmosféra a veľmi príjemné pracovné prostredie v centre Bratislavy
- práca v renomovanej cestovateľskej spoločnosti
- no dress code, nezabudnuteľné teambuildingy, pet friendly
- máš u nás zľavy na letenky, ubytovanie a iné výhody vyplývajúce z práce v cestovnom ruchu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Radi sa s Tebou zoznámime, ak na Teba sedí:
- Excel - pokročilý
- HTML/CSS - začiatočník
- JavaScript - výhodou
- analytické a logické myslenie
- proaktívny prístup
- schopnosť identifikovať a navrhnúť riešenie
- skúsenosť s oblasťami výhodou: marketing automation, A/B testing, personalisation, customer segmentation

Pozícia je vhodná pre čerstvého absolventa, ale aj uchádzača s praxou

Sme otvorená a slobodná firma, ktorá sa dlhodobo riadi a stavia na hodnotách – TVORÍME - SPOLU - S ÚSMEVOM - PORIADNE - INOVATÍVNE - SLUŠNE. Cestovanie je naša vášeň a to, čo nás všetkých spája. Sme tím mladých, ambicióznych a aktívnych nadšencov, ktorí neustále hľadajú nové možnosti ako veci urobiť ešte lepšie. Sme Pelikán, sme rodina a sme tu vždy pre každého zákazníka na 100% s ponukou toho najlepšieho, čo na trhu máme. Tou najlepšou odmenou pre nás sú spokojní zákazníci ;)
Práca v ktorej vidíme zmysel nás skutočne baví a nie je to len klišé. Veď nie nadarmo sa pýšime titulom najlepšieho okrídleného šéfa na trhu ;) Pomáhame si navzájom, máme dostatok priestoru na rozvoj a nové nápady sú viac než vítané.
A keď príde chvíľa, že si potrebujeme prečistiť hlavu, zahráme si ping pong alebo len tak oddychujeme na sedačkách pri hudbe či s bedekrami v ruke (ktorých máme mimochodom plnú knižnicu :). Sme pet friendly, takže sa môže stať že na chodbách stretnete nielen pobehujúcich kolegov, ale aj ich 4-nohých miláčikov. Byť v našom tíme sa jednoducho oplatí nielen kvôli zľavám na letenky, ubytovanie a iným výhodám vyplývajúcich z práce v cestovnom ruchu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Nám. SNP 6
811 06 Bratislava
ID: 3413908   Dátum zverejnenia: 20.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1200 EUR brutto (podľa skúseností uchádzača)