Technical Marketer

pelicantravel.com s.r.o

Miesto práce
Nám. SNP, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1200 EUR brutto (podľa skúseností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si detailista s nadšením pre digitálny marketing? Ak máš skúsenosti s jazykmi HTML a JavaScript, tak neváhaj a pošli nám životopis. Hľadáme nového kolegu, ktorý v úzkej spolupráci s marketingovým oddelením zastreší technickú stránku automatizácie marketingových procesov, analýzy a vyhodnocovanie kampaní a zmien.

Čo bude Tvojou úlohou?

- Riadenie implementácie JavaScriptov na webe, komunikácia s backend a frontend tímom
- Správa skriptov pomocou nástroja Tag Manager
- Analýzy eventových dát z webov
- Validácia a integrita eventových dát
- Technická podpora pri tvorbe emailových kampaní (oživenie grafických návrhov pomocou HTML, CSS, jS)
- Podpora pri automatizácii marketingových procesov
- Práca s nástrojmi Exponea, Google Analytics
- Pravidelný reporting a analýza výsledkov kampaní
- Prezentácia výsledkov analýz a business aktivít
- Aktívna účasť na mítingoch

Byť súčasťou Pelikánu je radosť a to aj pre tieto dôvody:

- staneš sa súčasťou mladého, ambiciózneho a hlavne priateľského tímu
- skvelá pracovná atmosféra a veľmi príjemné pracovné prostredie v centre Bratislavy
- práca v renomovanej cestovateľskej spoločnosti
- no dress code, nezabudnuteľné teambuildingy, pet friendly
- máš u nás zľavy na letenky, ubytovanie a iné výhody vyplývajúce z práce v cestovnom ruchu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Si náš človek ak ovládaš:
- Excel - pokročilý (kontingenčná tabuľka moja každodenná)
- HTML/JavaScript/CSS - pokročilý
... a ak máš:
- analytické a logické myslenie
- proaktívny prístup
- flexibilitu
- zvedavosť a nadšenie pre big data
- sebestačnosť, schopnosť identifikovať a vyriešiť problém

Budeš mať veľkú výhodu ak máš skúsenosti s oblasťami :
online analytics, performance marketing, marketing automation, A/B testing, personalisation, campaign optimisation, retargeting, customer segmentation, attribution modelling

Pozícia je vhodná pre čerstvého absolventa, ale aj uchádzača s praxou

Sme otvorená a slobodná firma, ktorá sa dlhodobo riadi a stavia na hodnotách – TVORÍME - SPOLU - S ÚSMEVOM - PORIADNE - INOVATÍVNE - SLUŠNE. Cestovanie je naša vášeň a to, čo nás všetkých spája. Sme tím mladých, ambicióznych a aktívnych nadšencov, ktorí neustále hľadajú nové možnosti ako veci urobiť ešte lepšie. Sme Pelikán, sme rodina a sme tu vždy pre každého zákazníka na 100% s ponukou toho najlepšieho, čo na trhu máme. Tou najlepšou odmenou pre nás sú spokojní zákazníci ;)
Práca v ktorej vidíme zmysel nás skutočne baví a nie je to len klišé. Veď nie nadarmo sa pýšime titulom najlepšieho okrídleného šéfa na trhu ;) Pomáhame si navzájom, máme dostatok priestoru na rozvoj a nové nápady sú viac než vítané.
A keď príde chvíľa, že si potrebujeme prečistiť hlavu, zahráme si ping pong alebo len tak oddychujeme na sedačkách pri hudbe či s bedekrami v ruke (ktorých máme mimochodom plnú knižnicu :). Sme pet friendly, takže sa môže stať že na chodbách stretnete nielen pobehujúcich kolegov, ale aj ich 4-nohých miláčikov. Byť v našom tíme sa jednoducho oplatí nielen kvôli zľavám na letenky, ubytovanie a iným výhodám vyplývajúcich z práce v cestovnom ruchu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Nám. SNP 6
811 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Ďurigová
E-mail: poslať životopis
ID: 3413908   Dátum zverejnenia: 7.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200 EUR brutto (podľa skúseností uchádzača)