Digital Marketer

pelicantravel.com s.r.o

Miesto práce
Nám. SNP, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1200 EUR brutto (podľa skúseností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa marketing, ale nie si šialene kreatívny typ, skôr ťa baví „ošéfovať“ veci technicky? Perfektné! Práve hľadáme nového Pelikánca, ktorý zastreší na marketingovom oddelení technické supporty ako automatizácie, všakovaké analýzy, aj vyhodnotenie kampaní. Ak vieš anglicky, potešíme sa, ale ešte viac sa z teba budeme radovať, ak hovoríš HTML, CSS a JavaScript. Ak všetko sedí, daj vedieť!

Čo budeš u nás robiť:

- Nasadzovanie a správa jS skriptov pomocou nástroja Tag Manager
- Analýzy eventových dát
- Technická podpora pri tvorbe emailových kampaní (oživenie grafických návrhov pomocou HTML, CSS)
- Podpora pri automatizácii marketingových procesov
- Práca s nástrojmi Exponea, Google Analytics
- Pravidelný reporting a analýza výsledkov kampaní
- Prezentácia výsledkov a business aktivít

Byť súčasťou Pelikánu je radosť a to aj pre tieto dôvody:

- staneš sa súčasťou mladého, ambiciózneho a hlavne priateľského tímu
- skvelá pracovná atmosféra a veľmi príjemné pracovné prostredie v centre Bratislavy
- práca v renomovanej cestovateľskej spoločnosti
- no dress code, nezabudnuteľné teambuildingy, pet friendly
- máš u nás zľavy na letenky, ubytovanie a iné výhody vyplývajúce z práce v cestovnom ruchu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Si náš človek, ak sa vidíš v tomto profile:
- Excel - pokročilý
- HTML/CSS/JavaScript - pokročilý
- analytické a logické myslenie
- proaktívny prístup
- sebestačnosť, schopnosť identifikovať a vyriešiť problém
- skúsenosť s oblasťami výhodou: online analytics, performance marketing, marketing automation, A/B testing, personalisation, campaign optimisation, retargeting, customer segmentation, attribution modelling

Pozícia je vhodná pre čerstvého absolventa, ale aj uchádzača s praxou

Sme otvorená a slobodná firma, ktorá sa dlhodobo riadi a stavia na hodnotách – TVORÍME - SPOLU - S ÚSMEVOM - PORIADNE - INOVATÍVNE - SLUŠNE. Cestovanie je naša vášeň a to, čo nás všetkých spája. Sme tím mladých, ambicióznych a aktívnych nadšencov, ktorí neustále hľadajú nové možnosti ako veci urobiť ešte lepšie. Sme Pelikán, sme rodina a sme tu vždy pre každého zákazníka na 100% s ponukou toho najlepšieho, čo na trhu máme. Tou najlepšou odmenou pre nás sú spokojní zákazníci ;)
Práca v ktorej vidíme zmysel nás skutočne baví a nie je to len klišé. Veď nie nadarmo sa pýšime titulom najlepšieho okrídleného šéfa na trhu ;) Pomáhame si navzájom, máme dostatok priestoru na rozvoj a nové nápady sú viac než vítané.
A keď príde chvíľa, že si potrebujeme prečistiť hlavu, zahráme si ping pong alebo len tak oddychujeme na sedačkách pri hudbe či s bedekrami v ruke (ktorých máme mimochodom plnú knižnicu :). Sme pet friendly, takže sa môže stať že na chodbách stretnete nielen pobehujúcich kolegov, ale aj ich 4-nohých miláčikov. Byť v našom tíme sa jednoducho oplatí nielen kvôli zľavám na letenky, ubytovanie a iným výhodám vyplývajúcich z práce v cestovnom ruchu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Nám. SNP 6
811 06 Bratislava
ID: 3413908   Dátum zverejnenia: 9.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1200 EUR brutto (podľa skúseností uchádzača)