Performance manager

pelicantravel.com s.r.o.

Miesto práce
Nám. SNP 6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného performance marketéra, ktorý neustále hľadá možnosti, ako zlepšovať existujúce kampane v Adwords alebo FacebookAds a nové perspektívne platformy a príležitosti na rozšírenie inzercie. Niekoho, kto je silne analyticky orientovaný, dokáže si navrhnúť reporty tak, aby na ich základe vedel vyhodnotiť, kde môžme pridať, naopak, kde je potrebné ubrať, a dosiahli sme tak najefektívnejší mix pre rozdelenie rozpočtu. Pri vyhodnocovaní kampaní sa neuspokojí s priemernými číslami pre celý učet, ale zaujíma ho vyhodnotenie pre všetky relevantné segmenty zákazníkov. Aktivity je potrebné koordinovať naprieč 6 webmi, preto je schopný komunikovať s externými agentúrami a viesť interný tím.

Čo budeš robiť?

- Tvorba stratégie pre zobrazovanie plateného obsahu na rôznych reklamných platformách (Google, Facebook, Sklik, Display network…)
- Vedenie performance tímu zloženého z interných špecialistov aj externých agentúr
- Zabezpečenie tvorby kampaní v spolupráci s interným tímom a externými agentúrami
- Koordinácia aktivít naprieč viacerými trhmi (rozdeľovanie rozpočtu, prispôsobenie využívaných reklamných platforiem a stratégie, stanovenie KPI pre jednotlivé trhy a kanály...)
- Pravidelné vyhodnocovanie kampaní, navrhovanie a aplikácia zmien
- Priebežné sledovanie trendov a noviniek, proaktívny prístup k zlepšovaniu výsledkov a praktické nápady na kampane
- Interná komunikácia cieľov a výsledkov kampaní a marketingového oddelenia

Byť súčasťou Pelikánu je radosť a to aj pre tieto dôvody:

- skvelá pracovná atmosféra a veľmi príjemné pracovné prostredie v centre Bratislavy
- mladý, ambiciózny a priateľský tím
- práca v renomovanej cestovateľskej spoločnosti
- no dress code, nezabudnuteľné teambuildingy
- máš u nás zľavy na letenky, ubytovanie a iné výhody vyplývajúce z práce v cestovnom ruchu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Znalosť procesov pre vytváranie a exekúciu kampaní na viacerých reklamných platformách (Google a Facebook sú nutnosťou)
- Znalosť atribučných modelov a nástrojov na vyhodnocovanie kampaní
- Skúsenosti s vedením tímu

Pelikán miluje cestovanie a už štrnásty rok je najväčším okrídleným šéfom v brandži. Od roku 2015 je spoločnosť pelicantravel.com s.r.o. aj oficiálne najlepším zamestnávateľom v cestovnom ruchu na Slovensku. Pelikán vyhľadáva tie najlepšie letenky do celého sveta už od roku 2004 a bol vôbec prvým slovenským online predajcom leteniek. Počas rokov do repertoára spoločnosti pribudli okrem leteniek aj hotely, poistenie či víza. A dnes je Pelikán cestovnou kanceláriou, ktorá ponúka veľké zážitky za malé peniaze, skvelé oddychové pobyty na Slovensku, citybreaky do najobľúbenejších európskych metropol či exotické dovolenky do Ázie, Ameriky aj Afriky. Pelikán zamestnáva mladých a šikovných ľudí z piatich krajín a atmosféra vo firme sa aj po štrnástich rokoch podobá skôr start-upu. Ľudia majú možnosť robiť to, čo ich baví, a my ich v tom podporujeme. Cestovanie po svete je už iba čerešničkou na torte.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

pelicantravel.com s.r.o
Nám. SNP 6
811 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Balážiová
E-mail: poslať životopis
ID: 3363586   Dátum zverejnenia: 16.4.2018