Java developer

pelicantravel.com s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného kolegu, ktorý rád pracuje s najmodernejšími technológiami a vie si užiť príjemné pracovné prostredie.
Ak máš aspoň dvojročné skúsenosti s vývojom v Jave, máme záujem sa s Tebou stretnúť.

Ako Java backend developer budeš:
• pracovať na vývoji nových služieb backend systému pre web pelikan.sk a ďalšie
• rozvíjať a zlepšovať existujúce možnosti vyhľadávania a rezervovania cestovných produktov
• integrovať externé služby našich dodávatelov (web service, SOAP, REST)
• využívať moderné technológie (Elasticsearch, MongoDB, Redis, Hazelcast) a cloudové služby
• pomáhať v rámci denných taskov udržiavať naše aplikácie up to date

Zaujímavé? Čítaj ďalej ...

Ak ako Java vývojár / vývojárka
• efektívne pri práci využívaš nástroje ako git, maven a jenkins
• motivuje Ťa získavať vedomosti a skúsenosti z oblasti cestovného ruchu
• máš chuť sa neustále učiť a posúvať ďalej a vieš oceniť že sme technicky cutting-edge
• máš tímového ducha a zodpovedný prístup k práci
príď k nám!

Budeš naša hviezda, ak budeš mať:
• znalosť platformy JavaEE (najmä JAX-RS, JAX-WS, JPA, CDI, EJB)
• skúsenosti s databázami Elasticsearch, MongoDB alebo PostgreSQL
• znalosť návrhu webových API (REST / GraphQL)
• skúsenosti s vývojom v Linuxovom prostredí (scriptovanie, efektívne využívanie nástrojov)

Byť súčasťou Pelikánu je radosť a to aj pre tieto dôvody:
- staneš sa súčasťou mladého, ambiciózneho a hlavne priateľského tímu
- budeš mať možnosť pracovať na medzinárodnom projekte
- budeš pracovať v skvelej pracovnej atmosfére a vo veľmi príjemnom pracovnom prostredí v centre Bratislavy
- čaká Ťa práca v renomovanej cestovateľskej spoločnosti, ktorá tento rok oslávila 13. narodeniny
- máš u nás zľavy na letenky, ubytovanie a iné výhody vyplývajúce z práce v cestovnom ruchu

Uchádzačom s vyhovujúcimi životopismi bude zaslaná séria jednoduchých algoritmických úloh

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pelikán miluje cestovanie a už trinásty rok je najväčším okrídleným šéfom v brandži. Od roku 2015 je spoločnosť pelicantravel.com s.r.o. aj oficiálne najlepším zamestnávateľom v cestovnom ruchu na Slovensku. Pelikán vyhľadáva tie najlepšie letenky do celého sveta už od roku 2004 a bol vôbec prvým slovenským online predajcom leteniek. Počas rokov do repertoára spoločnosti pribudli okrem leteniek aj hotely, poistenie či víza. A dnes je Pelikán cestovnou kanceláriou, ktorá ponúka veľké zážitky za malé peniaze, skvelé oddychové pobyty na Slovensku, citybreaky do najobľúbenejších európskych metropol či exotické dovolenky do Ázie, Ameriky aj Afriky. Pelikán zamestnáva mladých a šikovných ľudí z piatich krajín a atmosféra vo firme sa aj po trinástich rokoch podobá skôr start-upu. Ľudia majú možnosť robiť to, čo ich baví, a my ich v tom podporujeme. Cestovanie po svete je už iba čerešničkou na torte.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

pelicantravel.com s.r.o
Nám. SNP 6
811 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Balážiová
E-mail: poslať životopis
ID: 3211418   Dátum zverejnenia: 10.12.2017