Administratívny pracovník vo výrobe

Pekárne a cukrárne RUSINA, spol. s r.o.

Miesto práce
Dolný Kubín
Termín nástupu
01.06.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná mzda pri nástupe 540 EUR, spolu s prémiami 702 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie - normovanie objednávok do výrobných príkazov pre pečivovú a chlebovú výrobu
- príprava, váženie a vydávanie surovín do výroby podľa výrobných príkazov
- vyhotovenie dokladov pre balenie výrobkov
- sledovanie stavu, správneho uloženia a trvanlivosti surovín
- sledovanie a zapisovanie teploty skladových priestorov, boxu a chladničky
- dodržiavanie hygienických predpisov a predpisov BOZP
- evidencia sanitácie
- denná kontrola zostatkov surovín, mesačná inventúra surovín v sklade
- denné spracovanie dokladov z výroby pečiva pre potreby mesačnej uzávierky
- sumarizácia nepodarkov z chlebovej a pečivovej výroby

• práca v stabilnej spoločnosti
• zaujímavá a dynamická práca s motivujúcim ohodnotením
• možnosť sebarealizácie a odborného rastu

V prípade, že Vás naša pracovná ponuka zaujala, zašlite prosím štruktúrovaný životopis na uvedené kontaktné adresy našej spoločnosti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2018 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Potravinárstvo

Vodičský preukaz

B

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Významná potravinárska spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a distribúciou pekárenských a cukrárenských výrobkov so stabilným postavením na trhu v regióne so širokou ponukou kvalitných pekárenských výrobkov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Matúškova 1637/15
026 01 Dolný Kubín

Kontakt

ID: 3385413   Dátum zverejnenia: 11.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda pri nástupe 540 EUR, spolu s prémiami 702 EUR