Poradíme Vám?
Reagujte bez životopisu

Pomocný pekár - nočná smena

Pekáreň Eberhard s.r.o.

Miesto práce
Malinovo
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6,2 EUR/hod.vianočná prémia, príspevok na cestovanie, zamestnanecká zľava vo firemnej predajni

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prípravné a dokončovacie práce, spracovanie cesta, plnenie požiadaviek a úloh zadaných vedúcim smeny. Pracovný čas je od pondelka do piatka v nočných hodinách.

25 dní plateného voľna v roku - celozávodná dovolenka, pracovné oblečenie a najkvalitnejšia obuv, zamestnanecká zľava vo firemnej predajni, vianočná prémia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

zodpovedný prístup k práci so zmyslom pre detail, ochota pracovať a učiť sa nové veci, skúsenosti v sektore gastro veľkou výhodou, znalosť maďarského jazyka na komunikačnej úrovni

Sme nová remeselná pekáreň v Malinove, ktorej filozofiou je výroba kvalitných pekárenských výrobkov zložených z najkvalitnejších surovín pripravených tradičnými metódami. V ponuke máme široký sortiment kváskových chlebov, sladkých a slaných dobrôt.

Kontakt

Kontaktná osoba: Erika Petrleničová
Tel.: +421918557447
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 4200736  Dátum zverejnenia: 10.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 6,2 EUR/hod.