Можливість для людей з України

Operátor výroby

Pekáreň Drahovce s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 1, Drahovce
Termín nástupu
ihneď
1 300 - 1 700 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

  • Po zaučení obsluhuješ pec a zabezpečuješ vlaženie, mašlovanie, sypanie a sádzanie chleba do pece. Nie je to zložité.
  • Sleduješ kysnutie pekárenských výrobkov.
  • Vykonávaš priebežnú a finálnu kontrolu pečenia.
  • Obsluhuješ stroje a zariadenia na tri 8-hodinové zmeny: týždeň máš rannú, poobednú a nočnú.
  • Pracuješ aj cez víkend, začo dostaneš náhradné voľno a samozrejme príplatky (sobota, nedeľa, nočná).
  • Snažíš sa dosahovať spoločné ciele s kolektívom.
  • Udržuješ si pracovné prostredie v čistote a poriadku.

Vítaní sú mladí absolventi stredných škôl, rovnako ako skúsení kandidáti, ktorí by chceli vyskúšať pracovať pre úspešnú slovenskú pekárenskú spoločnosť, ktorá je stabilná a poskytuje zamestnancom istotu a zázemie.

V prípade, že ste zďaleka vieme poskytnúť ubytovanie.

  • Máte možnosť využívať stravné lístky, ktoré sú plne hradené zamestnávateľom.
  • Získavate pravidelné ročné odmeny, ktoré sú odrazom Vašej kvalitnej práce.
  • Máte možnosť získať mimoriadne odmeny za vynikajúce výkony a prínosy pre spoločnosť.
  • Poskytujeme Vám možnosť kariérneho rastu a rozvoja, aby ste sa mohli stále zlepšovať a napredovať.
  • Získavate zvýhodnený nákup našich vlastných kvalitných pekárenských produktov.
  • Účasť na firemných akciách Vám umožní bližšie sa spoznať s Vašimi kolegami a užiť si spoločný čas.
  • Pracujete v stabilnej a úspešnej spoločnosti, ktorá Vám zaručuje dlhodobú perspektívu a istotu zamestnania.
  • Máte možnosť zúčastniť sa odborných školení a kurzov, aby ste získali nové zručnosti a vedomosti.
  • Poskytujeme Vám moderné pracovné prostredie s vybavením na najvyššej úrovni, ktoré Vám umožní pohodlnú a efektívnu prácu.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky a rozhodli sa reagovať na našu ponuku.
Kontaktovať budeme každého uchádzača, pretože si vážime Váš záujem pracovať v našej spoločnosti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.5.2024 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo/pekár

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Nevyžadujeme špecifické vzdelanie, zaučíme.
  • Zručnosť v práci s rukami a znalosť remesla a moderných technológií.
  • Tímový hráč s pozitívnym prístupom.
  • Zodpovednosť a precíznosť pri práci.
  • Vítaní sú aj absolventi.
  • Plný úväzok s dlhodobou perspektívou.

Spoločnosť Pekáreň Drahovce s.r.o. je silná, stabilná a perspektívna spoločnosť. Vo svojej novovybudovanej výrobnej hale v Drahovciach disponuje špičkovými pekárenskými zariadeniami. Vyznávame filozofiu návratu k tradičným výrobným postupom pri použití najmodernejšej technológie súčasnosti. Vedenie pekárne pochádza zo starého rodu pekárov, ktorí si svoje bohaté skúsenosti v tomto tradičnom remesle odovzdávajú z pokolenia na pokolenie už od roku 1928.
V novej prevádzke na Myjave sa špecializujeme na výrobu tradičných makových a orechových rožtekov. Súčasťou firmy je naša štýlová podniková predajňa Pekáreň na rožku spojená s cukrárskou výrobou, ktorá sídli na Kuzmányho 1, Piešťany.

WWW.PEKAREN-DRAHOVCE.SK

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4632973  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac