Predavačka pekárenských výrobkov

Pekáreň Drahovce s.r.o.

Miesto práce
Kuzmányho 1, Piešťany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 950 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme posilu do tímu predajcov do malej štýlovej podnikovej predajne Pekáreň na rožku v Piešťanoch v centre mesta.
Náplň práce:
- obsluhovanie zákazníkov a predvádzanie vybraného tovaru,
- inkasovanie hotovostných a bezhotovostných platieb,
- vystavovanie dokladov o kúpe tovaru,
- doplňovanie tovaru do regálov,
- zodpovedanie za správne označenie ceny a názvu tovaru,
- zabezpečovanie ochrany tovaru pred odcudzením a znehodnotením,
- podieľanie sa na pravidelných inventúrach,
- zodpovedanie za hotovosť v pokladni,
- udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku.

Pracovná doba:
06:00 - 14.00 (PO-PIA)
10:30 - 18:00 (PO-PIA)

2 x do mesiaca:
SO: 06:00 - 13:00

Hľadáme zároveň aj kandidátov, ktorí majú záujem len o BRIGÁDU aj bez skúseností - zaučíme. Neváhajte nás kontaktovať.

-stravné lístky plne hradené zamestnávateľom,
-zvýhodnený nákup vlastných výrobkov,
-účasť na firemných akciách,
-práca v stabilnej spoločnosti.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky a rozhodli sa reagovať na našu ponuku.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky.
Nástup je možný ihneď.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

predavačka

Počet rokov praxe

2

Od kandidáta vyžadujeme:
- skúsenosti s prácou v obchode,
- znalosť práce s pokladňou,
- samostatnosť a zodpovednosť,
- príjemné vystupovanie,
- schopnosť pracovať v kolektíve,
- chuť učiť sa nové veci.

Spoločnosť Pekáreň Drahovce s.r.o. je silná, stabilná a perspektívna spoločnosť. Vo svojej novovybudovanej výrobnej hale v Drahovciach disponuje špičkovými pekárenskými zariadeniami. Vyznávame filozofiu návratu k tradičným výrobným postupom pri použití najmodernejšej technológie súčasnosti. Vedenie pekárne pochádza zo starého rodu pekárov, ktorí si svoje bohaté skúsenosti v tomto tradičnom remesle odovzdávajú z pokolenia na pokolenie už od roku 1928.
V novej prevádzke na Myjave sa špecializujeme na výrobu tradičných makových a orechových rožtekov. Súčasťou firmy je naša štýlová podniková predajňa Pekáreň na rožku spojená s cukrárskou výrobou, ktorá sídli na Kuzmányho 1, Piešťany.

WWW.PEKAREN-DRAHOVCE.SK

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4595479  Dátum zverejnenia: 6.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac