Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Pomocný pracovník/pracovníčka do pekárne

Pekáreň Drahovce s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 1, Drahovce
Termín nástupu
ihneď
1 100 - 1 200 EUR/mesiacZákladná mzda + stravné plne hradené zamestnávateľom. Výška mzdy závisí od skúseností kandidáta, vieme sa dohodnúť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nenáročné manipulačné práce v pekárenskej výrobe,
- čistenie pekárskych strojov a zariadení, vykonávanie bežnej údržby.

Pracuje sa pri striedaní troch týždňových zmenách v čase:
1. 6:00 - 14:00
2. 14:00 - 22:00
3. 22:00 - 06:00

- stravné je plne hradené zamestnávateľom,
- ročné odmeny,
- výška mzdy závisí aj od skúseností kandidáta,
- zvýhodnený nákup vlastných pekárenských produktov,
- účasť na firemných akciách,
- možnosť zabezpečenia ubytovania,
- práca v stabilnej a úspešnej spoločnosti.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky a rozhodli sa reagovať na našu ponuku.Vážime si Váš záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo/pekár/kuchár

Pri práci je dôležitá samostatnosť a precíznosť, manuálna zručnosť, schopnosť byť tímovým hráčom, zodpovednosť a pozitívny prístup k práci.
Vieme ponúknuť veľkú perspektívu do budúcna, preto využite príležitosť a pošlite si životopis.

Spoločnosť Pekáreň Drahovce s.r.o. je silná, stabilná a perspektívna spoločnosť. Vo svojej novovybudovanej výrobnej hale v Drahovciach disponuje špičkovými pekárenskými zariadeniami. Vyznávame filozofiu návratu k tradičným výrobným postupom pri použití najmodernejšej technológie súčasnosti. Vedenie pekárne pochádza zo starého rodu pekárov, ktorí si svoje bohaté skúsenosti v tomto tradičnom remesle odovzdávajú z pokolenia na pokolenie už od roku 1928.
V novej prevádzke na Myjave sa špecializujeme na výrobu tradičných makových a orechových rožtekov. Súčasťou firmy je naša štýlová podniková predajňa Pekáreň na rožku spojená s cukrárskou výrobou, ktorá sídli na Kuzmányho 1, Piešťany.

WWW.PEKAREN-DRAHOVCE.SK

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4452760  Dátum zverejnenia: 10.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac