Predavačka

Pekáreň Drahovce s.r.o.

Miesto práce
Kuzmányho 1, Piešťany
Termín nástupu
10.07.2020
Mzdové podmienky (brutto)
650 - 800 EUR/mesiac- stravné lístky plne hradené zamestnávateľom od 3,90 €/1 ks, - odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluhovanie zákazníkov a prezentácia vybraného tovaru,
- inkasovanie hotovostných a bezhotovostných platieb,
- vystavovanie dokladov o kúpe tovaru,
- doplňovanie tovaru do regálov a ostatných predajných miest,
- zodpovedanie za správne označenie ceny a názvu tovaru,
- zabezpečovanie ochrany tovaru pred odcudzením a znehodnotením,
- podieľanie sa na pravidelných inventúrach,
- udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku,
- zodpovedanie za hotovosť v pokladni,
- ostatné práce podľa pokynov nadriadeného.

-stravné lístky plne hradené zamestnávateľom,
-zvýhodnený nákup vlastných výrobkov,
-účasť na firemných akciách,
-práca v stabilnej spoločnosti.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky a rozhodli sa reagovať na našu ponuku. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať nami vybraných kandidátov.
Nástup je možný ihneď.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy

Práca si vyžaduje človeka, ktorý rád pracuje s ľudmi, je zodpovedný a samostatný. Skúsenosť s prácou pri pokladni je výhodou.
Pekáreň na "Rožku" je štýlová predajňa, ktorá spája tradíciu a kvalitu na jednom mieste. Staň sa súčasťou nášho tímu, využi príležitosť a pošli životopis.

Spoločnosť Pekáreň Drahovce s.r.o. vo svojej novovybudovanej výrobnej hale disponuje špičkovými pekárenskými zariadeniami. Vyznávame filozofiu návratu k tradičným výrobným postupom pri použití najmodernejšej technológie súčasnosti. Vedenie pekárne pochádza zo starého rodu pekárov, ktorí si svoje bohaté skúsenosti v tomto tradičnom remesle odovzdávajú z pokolenia na pokolenie už od roku 1928.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Hlavná 1
92241 Drahovce
ID: 3588769  Dátum zverejnenia: 25.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac