Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Upratovačka (Trenčín)

PEJA & KFL s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
840 EUR/hod.hrubá mzda TPP 840,00 € + odmeny, živnosť 1176,00 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- upratovanie administratívnych priestorov / výrobných priestorov / školských zariadení / zdravotníckych zariadení / iné brigády )
- upratovanie výrobných a spoločných priestorov
- upratovanie kancelárií

- práca v príjemnom kolektíve
- možnosť výberu pracovného času ( ráno/poobede, 1/2/3/4/5 hod. denne podľa dohody, v
týždni/cez víkend )
- výkon práce: Trenčín a okolie, Nové Mesto nad Váhom

Možnosť práce na TPP, živnosť i na čiastočný pracovný pomer

Vybraní kandidáti budú pozývaní na pohovor priebežne, počas celej doby výberového konania.
Nástup je možný po dohode ihneď.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.6.2024 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

upratovacka

- manuálna zručnosť
- zodpovedný prístup k práci a spoľahlivosť
- dochvíľnosť
- zmysel pre poriadok
- slušné správanie
- možnosť kariérneho postupu

Spoločnosť PEJA & KFL s.r.o. sa venuje dlhodobo upratovacím a technickým službám, v tejto oblasti patríme medzi spoločnosti, ktoré zaisťujú kompletné služby na vysokej úrovni.
V oblasti údržby exteriéru spolupracujeme s našimi klientami pri realizácii komplexnej letnej i zimnej údržby vonkajších plôch.
Zabezpečujeme údržbu objektov a široké portfólio služieb facility managementu založené na individuálnom prístupe ku každému klientovi.
webová stránka: www.upratovaniepeja.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Manažér upratovacej časti - ženy
Tel.: +421911955650
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4824711  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 840 EUR/hod.