460

Grafik / Marketing executive junior

Kráľová nad Váhom, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
1.09. 2022
1 460 EUR/mesiacMinimálna výška mzdy je 1 460 EUR brutto, jej finálna výška závisí od šírky záberu schopností kandidáta a na spoločnej dohode.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Tvojou hlavnou úlohou bude vytvárať grafický obsah pre online aj offline kanály podľa zadania – od bannerov a infografík na sociálne siete až po katalóg výrobkov, postre či pozvánky, ktoré zadáš do tlače v správnych súboroch a postaráš sa, aby k nám prišli včas
  • Budeš ďalším strážcom brand booku a budeš ho ovládať aj o polnoci, nakoľko budeš kontrolovať správnu farebnosť, ochranné zóny a umiestnenie na reklamných predmetoch
  • Rád fotíš a natáčaš videá, aj keď len (zatiaľ) pre seba a svoje storky, ovládaš ich základnú úpravu, editáciu či titulkovanie nie len v rámci aplikácií, vieš, prečo zmizne insta story, koľko trvá reels alebo ako pripraviť dlaždice na IG profile
  • Pripravíš grafické podklady na základe zadania pre kampane na Google Ads, Sklik či Strossle
  • Svojimi výstupmi podporíš nie len predaj a marketing v SR a ČR, ale aj Balkán a Maďarsko, preto uvítame, ak budeš maďarsky hovoriť aj ty
  • Budeš komunikovať s kolegami v rámci skupiny Peikko ohľadne prípravy vizuálov a ich adaptácie do jazykových mutácií nášho regiónu, preto by si mal vedieť anglicky tak, aby si porozumel, žiadny certifikát mať nemusíš

Čo ti ponúkame?
  • prácu v naozaj super kolektíve, čo u nás rozhodne nie je klišé
  • neformálne prostredie bez striktného dress code
  • pracuješ aj z home office
  • možnosť získať cenné skúsenosti v nadnárodnej spoločnosti
  • nápomocných kolegov, ktorí sú profíci vo svojich odboroch
  • moderné kancelárie s technickým vybavením podľa tvojich racionálnych požiadaviek
  • ergonomické pracovisko
  • prednášky, školenia, kurzy angličtiny priamo na pracovisku
  • obedy zdarma
  • príspevok na dopravu
  • ročný OnePeikko bonus podľa výsledkov spoločnosti
  • aj vďaka týmto benefitom máš možnosť pracovať pre Najzamestnávateľa 2021, v kategórii stavebníctvo

1. kolo – online: pošleme ti krátky dotazník mailom a na domácu úlohu ti dáme zadanie na vytvorenie materiálu podľa nášho dizajn manuálu, aké by si bežne tvoril
2. kolo: stretneme sa u nás, porozprávame ti, čo očakávame a čo ponúkame my tebe, o tebe, tvojich plánoch a vypracovanom zadaní a zistíme, či si sadneme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

grafický dizajn

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Adobe Acrobat Reader - Základy
Adobe Premiere Pro - Základy
Adobe Lightroom - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

PREDPOKLADY, ŽE VO VÝBERE USPEJEŠ:
Nemusíš byť expert, no si primerane kreatívny, pracuješ na sebe, rozumieš pojmom DTP, press data, dizajn manuál, vektor, ovládaš typografiu a vieš, aký papier by si použil na vizitky, prinášaš vlastné nápady.
Rešpektuješ identitu značky a jej históriu, si ochotný sa zlepšovať nie len pre spoločnosť, ale aj pre seba samého a neodovzdáš výstup, s ktorým nie si spokojný a dokonca po deadline
Sleduješ trendy v grafike, bavia ťa sociálne siete aj inak ako scrollovaním vtipných videí
Nerobí ti problém komunikovať - telefonovať, googliť, si samostatný (po dôslednom zaškolení samozrejme) a spýtaš sa všetko, na čo potrebuješ odpovede
Vieš si rozvrhnúť čas, dodržiavať termíny a rozumieš tomu, že výsledok úspešnej kampane je aj tvoja zásluha
Ak ovládaš aj maďarský jazyk, je to tvoja výhoda

Peikko je fínska rodinná firma, ktorá sa zameriava na vývoj a výrobu inovatívnych prvkov pre stavebníctvo. Pôsobí vo viac ako 30 krajinách sveta. Za viac ako 50 rokov na trhu bolo Peikko pri tisíckach globálnych aj regionálnych stavebných projektov. Hlavným zameraním je výroba stavebných produktov, ktoré prinášajú rýchlejší, bezpečnejší a efektívnejší spôsob navrhovania a výstavby budov. Na Slovensku má viac ako 300 zamestnancov, pričom patrí ku kľúčovým výrobným závodom z hľadiska produktivity a výkonu v rámci celej skupiny Peikko.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Tomášková
Tel.: +421902988988
E-mail: poslať životopis
ID: 4371761  Dátum zverejnenia: 1.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 460 EUR/mesiac