460

Procesný inžinier

Miesto práce
Kráľová nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
1 660 EUR/mesiacMzda vrátane mesačných bonusov. Finálna výška závisí od seniority uchádzača a vzájomnej diskusie, pretože výška mzdy nie je jednostranná záležitosť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Analýza a optimalizácia a zlepšovanie výrobných procesov, implementácia zlepšovacích metód za účelom znižovania nákladov
  • Zavádzanie nástrojov na zvyšovanie efektívnosti výrobného procesu
  • Zaisťovanie technickej podpory výroby
  • Zavádzanie nových technológií a procesov
  • Príprava a aktualizácia dokumentácie
  • Starostlivosť o pridelené výrobné procesy na výrobných zariadeniach
  • Zabezpečovanie plynulého nábehu nových výrobkov
  • Návrh postupov pre novozavádzané výrobky do výroby, tvorba vzoriek
  • Spolupráca s údržbou ( opravy strojov a nástrojov )
  • Príprava zamestnancov na obsluhu zariadení formou tréningov
  • Príprava pracovného prostredia za účelom lepšej ergonómie, normovanie prác
  • Komunikácia a spolupráca s ostatnými oddeleniami a externými dodávateľmi

  • trvalé zamestnanie v spoločnosti, ktorej stabilitu nenarušila ani pandémia
  • kurzy angličtiny priamo na pracovisku
  • obedy zdarma
  • príspevok na dopravu
  • ročný OnePeikko bonus podľa výsledkov spoločnosti
  • možnosť vypracovať sa a pracovať kdekoľvek na svete v rámci našej skupiny

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

procesný inžinier v strojárstve

Počet rokov praxe

3

  • Znalosť procesov zvárania, delenia a obrábania kovov
  • Znalosť procesu lakovania výhodou
  • Pracovné skúsenosti s podporou pri koordinovaní optimalizácie, produktivity a efektivity výroby
  • Znalosť nástrojov Kaizen, Kanban, FMEA
  • Znalosť AutoCAD, DraftSight alebo iný CAD SW

Peikko je fínska rodinná firma, ktorá sa zameriava na vývoj a výrobu inovatívnych prvkov pre stavebníctvo. Pôsobí vo viac ako 30 krajinách sveta. Za viac ako 50 rokov na trhu bolo Peikko pri tisíckach globálnych aj regionálnych stavebných projektov. Hlavným zameraním je výroba stavebných produktov, ktoré prinášajú rýchlejší, bezpečnejší a efektívnejší spôsob navrhovania a výstavby budov. Na Slovensku má viac ako 300 zamestnancov, pričom patrí ku kľúčovým výrobným závodom z hľadiska produktivity a výkonu v rámci celej skupiny Peikko.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Tomášková
Tel.: +421902988988
E-mail: poslať životopis
ID: 4336622  Dátum zverejnenia: 1.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 660 EUR/mesiac