460

Inšpektor technickej kontroly

Miesto práce
Kráľová nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
1 190 EUR/mesiacod 1190,- eur/mes. Finálna výška mzdy je zložená z dochádzkového bonusu, príplatkov za sťažené prostredie a prémií až do výšky 20 % zo mzdy a závisí od kvalifikácie a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

U nás, v Peikko Slovakia, razíme cestu rodinnej firemnej kultúry. Naša materská spoločnosť je fínska a prirodzene preberáme jej prístup, ktorý je zameraný na ľudí, ktorí si vzájomne pomáhajú bez potreby komplikovanej korporátnej hierarchie.
Pracujeme na veľkých zákazkách a efektívne prispievame k rozvoju slovenského stavebníctva našim severským know-how.

Si vhodný kandidát, ak:
  • vieš čítať výkresovú dokumentáciu, odchýlky, presné hodnoty, poznáš zvary a
normy,
  • poznáš technologické postupy, kontrolné predpisy pre dodržiavanie
kvalitatívnych požiadaviek na výrobky,
  • dokážeš vykonávať predpísané kontroly a kontrolu dodržiavania
technologickej disciplíny v priebehu výroby podľa kontrolných predpisov,
technologických postupov a smerníc,
  • nemáš problém poskytovať technickú podporu operátorom výroby
  • a predovšetkým veľa a rád všetko potrebné kontroluješ - opravené výrobky,
prijatý materiál, hotové výrobky či označovanie materiálu na pracovisku

Práca v 3-zmennej prevádzke.

  • trvalé zamestnanie v stabilnej spoločnosti
  • práca na plný úväzok
  • príjemná atmosféra rodinného podniku
  • práca v mladom, dynamickom kolektíve,
  • možnosť kariérneho a odborného rastu
  • firemné akcie, teambuildingy
  • ďalšie zamestnanecké výhody a bonusy
  • príspevok na dopravu
  • obedy, večere zdarma

Na osobný pohovor budeme pozývať tých kandidátov / kandidátky, ktorí budú spĺňať nami zadané odborné kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Akého človeka hľadáme?

Musíš vedieť čítať výkresovú dokumentáciu, to je naša podmienka
Ak máš prax v odbore, je to tvoja výhoda. Ak si absolvent bez praxe, ale v škole ťa naučili čítať výkresy, určite sa nám ozvi aj ty.
Očakávame od teba zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť, technické a logické myslenie.

Peikko je fínska rodinná firma, ktorá sa zameriava na vývoj a výrobu inovatívnych prvkov pre stavebníctvo. Pôsobí vo viac ako 30 krajinách sveta. Za viac ako 50 rokov na trhu bolo Peikko pri tisíckach globálnych aj regionálnych stavebných projektov. Hlavným zameraním je výroba stavebných produktov, ktoré prinášajú rýchlejší, bezpečnejší a efektívnejší spôsob navrhovania a výstavby budov. Na Slovensku má viac ako 300 zamestnancov, pričom patrí ku kľúčovým výrobným závodom z hľadiska produktivity a výkonu v rámci celej skupiny Peikko.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4211055  Dátum zverejnenia: 18.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 190 EUR/mesiac