460

Sales support (backoffice) pre Peikko SK

Miesto práce
Kráľová nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
Nástupný plat od 1100,- eur v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta/tky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Manažovanie odberateľov, ponúk a interných objednávok v ERP systéme.
  • Interná komunikácia so zákazníckymi servismi vo výrobných a obchodných pobočkách,
preverovanie dostupnosti a dodacích podmienok, aktívna komunikácia písomne a telefonicky v anglickom jazyku.
  • Externý zákaznicky servis zahŕňajúci komunikáciu s koncovým zákazníkom, príjmanie objednávok, potvrdzovanie dodacích termínov a podmienok (u stálych zákazníkov).
  • Tvorba a spravovanie externých faktúr v systéme Axapta, odosielanie externých faktúr e-mailom alebo poštou.
  • Príprava podkladov a cenových ponúk pre sales managera na základe obdržanej technickej dokumentácie na základe výkresovej dokumentácie a výkazov.
  • Tvorba externých cenových ponúk podľa pokynov sales managera.
  • Manažovanie zákazníkov v CRM systéme.
  • Analýza technickej dokumentácie dodanej zákazníkom.
  • Poskytovanie základnej technickej podpory zákazníkom.
  • Spravovanie marketingových materiálov v printovej aj elektronickej podobe.
  • Manažovanie marketingových aktivít, branding spoločnosti.
  • Spracovanie účtov spoločnosti na sociálnych sieťach a pod.

  • príležitosť získať perspektívnu prácu v dynamickom a profesionálnom prostredí úspešnej nadnárodnej spoločnosti, ktorá je významným dodávateľom inovatívnych výrobkov pre stavebný priemysel
  • telefón
  • notebook
  • možnosť profesijného rastu a vzdelávania
  • zaujímavé mzdové podmienky, bonusový systém

Na osobný pohovor budeme pozývať tých kandidátov/tky, ktoré budú spĺňať nami zadané odborné kritériá. Ostatným uchádzačom vopred ďakujeme za záujem o prácu v našej spoločnosti. Po skončení výberového konania budú všetky životopisy v zmysle zákona na ochranu osobných údajov skartované.
Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebný priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Skúsenosť na podobnej pracovnej pozícii vítaná
  • Skúsenosť s predajom produktov v stavebnom priemysle výhodou.
  • Skúsenosť so statikou stavieb je výhodou
  • Flexibita, samostatnosť a výborné komunikačné zručnosti.
  • Pozícia je vhodná pre absolventa

Peikko je fínska rodinná firma, ktorá sa zameriava na vývoj a výrobu inovatívnych prvkov pre stavebníctvo. Pôsobí vo viac ako 30 krajinách sveta. Za viac ako 50 rokov na trhu bolo Peikko pri tisíckach globálnych aj regionálnych stavebných projektov. Hlavným zameraním je výroba stavebných produktov, ktoré prinášajú rýchlejší, bezpečnejší a efektívnejší spôsob navrhovania a výstavby budov. Na Slovensku má viac ako 300 zamestnancov, pričom patrí ku kľúčovým výrobným závodom z hľadiska produktivity a výkonu v rámci celej skupiny Peikko.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3358972  Dátum zverejnenia: 8.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupný plat od 1100,- eur v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta/tky.