Kráľová nad Váhom

Junior Controller

Miesto práce

Kráľová nad Váhom 660, Šaľa

Ponúkaný plat (brutto)

dohodou

Termín nástupu

01.01.2018

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podpora senior kontrolóra
- kontrola & zabezpečenie správnosti údajov v ERP systéme
- spolupráca na vývoji a implementovaní controllingových opatrení
- spolupráca na tvorbe kalkulácií, rozpočtov a ad-hoc reportov podľa požiadaviek manažmentu
- účasť na mesačných/ročných uzávierkových kontrolingových a reportingových aktivitách
- porovnávanie aktuálneho stavu finančných ukazovateľov s forecastom, monitorovanie a analýza rozdielov
- spolupráca na tvorbe nových reportov podľa potrieb oddelení spoločnosti
- spolupráca s oddeleniami naprieč celou spoločnosťou

- stabilné pracovné miesto v zahraničnej spoločnosti
- kompletný program zaškolenia
- sociálny program
- príspevok na dopravu

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

4.1.2018 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

podnikové financie, controlling

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- analytické myslenie,
- proaktívne myslenie a vôľa učiť sa
- dôslednosť
- samostatnosť

Peikko Slovakia s.r.o. je súčasťou Peikko Group Corporation, ktorá je orientovaná na vývoj, dizajn, kompletnú projektovú podporu a výrobu nosných konštrukcií a kotevnej techniky pre použitie v stavebných konštrukciách.Peikko Group je majiteľom patentu na spriahnuté oceľovo-betónové nosníky Deltabeam, pre ktoré zabezpečuje kompletnú technickú podporu od návrhu, cez výrobu a dodávku v súlade s požiadavkami konečného zákazníka stavby vo všetkých krajinách Európy a tiež mimo nej.Spoločnosť s viac ako 1400 zamestnancami a s čistým obratom 170 mil.eur, má dobré predpoklady na poskytovanie služieb svojim zákazníkom. Peikko Group má vybudovanú obchodnú sieť vlastných pobočiek a vybraných partnerov. Výroba spomínaných produktov je vo Fínsku, v Nemecku, na Slovensku a v Litve.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Peikko Slovakia s.r.o.
Serial: 16806200 PL 861
00019 SSC Peikko
Fínsko

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Hrablik
Tel.: 0910 390 048
E-mail: poslať životopis