460

Konštruktér/designer

Miesto práce
Kráľová nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
1 300 EUR/mesiacMinimálna výška mzdy je 1 300 EUR brutto, jej finálna výška závisí od seniority uchádzača a vzájomnej diskusie, pretože výška mzdy nie je jednostranná záležitosť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti :
U nás, v Peikko Slovakia, razíme cestu rodinnej firemnej kultúry. Naša materská spoločnosť je fínska a prirodzene preberáme jej prístup, ktorý je zameraný na ľudí, ktorí si vzájomne pomáhajú bez potreby komplikovanej korporátnej hierarchie.
Pracujeme na veľkých zákazkách a efektívne prispievame k rozvoju slovenského stavebníctva našim severským know-how.

Tvojou úlohou bude pomocou našich riešení konštruovať nosné konštrukcie stavieb, ktoré obdivujeme po celej Európe, napríklad Ferenc Puskás štadión v Budapešti alebo tie naše slovenské .

Čo u nás budeš robiť?
  • spracovávať výrobnú dokumentáciu produktov (DELTABEAM® nosníky prípade iné produkty
z Peikko portfólia)
  • samostatne riešiť konštrukčné detaily v súlade s určenými internými konštrukčnými
zásadami a technologickými požiadavkami
  • spolupracovať s kolegami z výroby, poskytovať technické konzultácie
  • dodávať svoju prácu načas a kvalitne

Hodnotenia súčasných zamestnancov na portáli eKariéra:
„Spoločnosť s veľkým potenciálom, mladým a moderným vedením. Dôraz kladie na otvorenosť a férovosť voči zamestnancom“
„Moderný prístup, sociálny a zdravotný program, podpora športu.“
„Dobré pracovné prostredie, dobrý plat, kolektív aj práca.“

Čo ti ponúkame?
  • trvalé zamestnanie v spoločnosti, ktorej stabilitu nenarušila ani korona
  • nápomocných kolegov, ktorí sú profíci vo svojich odboroch
  • moderné pracovné nástroje a špičkový softvér
  • prácu aj postojačky či z domu
  • kurzy angličtiny priamo na pracovisku
  • obedy na náš účet
  • príspevok na dopravu
  • ročný OnePeikko bonus podľa výsledkov spoločnosti
  • možnosť vypracovať sa a pracovať kdekoľvek na svete v rámci našej skupiny

Na osobný pohovor budeme pozývať tých kandidátov/ky, ktorí/é budú spĺňať nami zadané odborné kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

TEKLA Structures - Základy
Microsoft Office - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Tímová spolupráca, zodpovednosť, komunikatívnosť
  • Aktívny prístup k práci, samostatnosť, tvorivé a inovatívne
myslenie
  • Ochota a schopnosť rýchlo sa učiť nové veci
  • Prax výhodou
  • Znalosť ďalších európskych resp. svetových jazykov
výhodou
  • Tekla Structures – praktické pracovné skúsenosti výhodou
  • SolidWorks – praktické pracovné skúsenosti výhodou

Peikko je fínska rodinná firma, ktorá sa zameriava na vývoj a výrobu inovatívnych prvkov pre stavebníctvo. Pôsobí vo viac ako 30 krajinách sveta. Za viac ako 50 rokov na trhu bolo Peikko pri tisíckach globálnych aj regionálnych stavebných projektov. Hlavným zameraním je výroba stavebných produktov, ktoré prinášajú rýchlejší, bezpečnejší a efektívnejší spôsob navrhovania a výstavby budov. Na Slovensku má viac ako 300 zamestnancov, pričom patrí ku kľúčovým výrobným závodom z hľadiska produktivity a výkonu v rámci celej skupiny Peikko.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 2658444  Dátum zverejnenia: 1.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac