Konštruktér/designer

Peikko Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Kráľová nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacNástupný plat od 1200 eur vrátane variabilnej zložky, v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta/tky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceli by ste pracovať v príjemnej, ústretovej a dynamickej atmosfére slovenskej pobočky fínskej rodinnej firmy Peikko? Máte progresívne otvorené myslenie a radi sa učíte nové veci? Chceli by ste mať pri projektovaní nosných konštrukcií k dispozícii tie najvyspelejšie a najefektívnejšie riešenia súčasnosti? Hľadáte príležitosť podieľať sa na veľkých projektoch na Slovensku aj v zahraničí?
Peikko patrí medzi najpokrokovejšie spoločnosti stavebného priemyslu na svete.Do slovenského tímu Inžiniering projektov hľadáme kolegu/kolegyňu.
Ponúkame prácu na zaujímavých projektoch, možnosť využitia moderných softvérových pomôcok a hlavne možnosť prejaviť kreatívne myslenie a priniesť inovatívne návrhy na riešenie konkrétnych problémov nosných konštrukcií.

Hodnotenia súčasných zamestnancov na portáli eKariéra:
„Spoločnosť s veľkým potenciálom, mladým a moderným vedením. Veľký dôraz kladú na
otvorenosť a férovosť voči zamestnancom.“
„Moderný prístup, sociálny a zdravotný program, podpora športu.“
„Dobré pracovné prostredie, dobrý plat, kolektív aj práca.“

Náplň práce :
Konštruktér/ka dizajnu oceľových konštrukcií:
- vypracovávanie výrobnej dokumentácie produktov (nosníkov DeltaBeam®), prípadne inej
výrobnej dokumentácie v rámci aktivít skupiny Peikko
- práca v Tekla Structures, Solidworks, resp. zameranie OPM na túto činnosť
- konštrukčné a kresličské práce v programe AutoCAD v rámci pridelenia do projektov v
rozsahu programu DeltaBeam® skupiny Peikko
- samostatné riešenie konštrukčných detailov v súlade s určenými internými konštrukčnými zásadami a technologickými požiadavkami
- spolupráca s výrobným závodom v rozsahu spracovávanej výrobnej dokumentácie,
technické vysvetlenia, konzultácie a pod.
- konštruktérske a kresličské práce v oblasti podpory zákazníkov Peikko Group podľa
zadelenia vedúcim konštrukcie, prípadne hlavným inžinierom projektu.

- Trvalé zamestnanie v stabilnej spoločnosti
- Práca na plný úväzok
- Príjemná atmosféra rodinného podniku
- Práca v mladom, dynamickom kolektíve,
- Možnosť podieľať sa na zaujímavých projektoch doma aj v zahraničí
- Možnosť kariérneho a odborného rastu
- Možnosť jazykového vzdelávania v kurzoch podporovaných zamestnávateľom
- Firemné akcie, teambuildingy
- Ďalšie zamestnanecké výhody a bonusy

Na osobný pohovor budeme pozývať tých kandidátov/ky, ktorí/é budú spĺňať nami zadané odborné kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
TEKLA Structures - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Tímová spolupráca, zodpovednosť, komunikatívnosť
- Aktívny prístup k práci, samostatnosť, tvorivé a
inovatívne myslenie
- Ochota a schopnosť sa rýchlo učiť nové veci
- Prax výhodou
- Znalosť cudzích jazykov výhodou

Tekla Structures – praktické pracovné skúsenosti výhodou
SolidWorks – praktické pracovné skúsenosti výhodou

Peikko je fínska rodinná firma, ktorá sa zameriava na vývoj a výrobu inovatívnych prvkov pre stavebníctvo. Pôsobí vo viac ako 30 krajinách sveta. Za viac ako 50 rokov na trhu bolo Peikko pri tisíckach globálnych aj regionálnych stavebných projektov. Hlavným zameraním je výroba stavebných produktov, ktoré prinášajú rýchlejší, bezpečnejší a efektívnejší spôsob navrhovania a výstavby budov. Na Slovensku má necelých 400 zamestnancov, pričom výrobný závod v Kráľovej nad Váhom patrí k TOP pobočkám z hľadiska produktivity a výkonu v celej globálnej skupine Peikko.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

92591 Kráľová nad Váhom

Kontakt

ID: 2658444  Dátum zverejnenia: 26.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac