Projektant/ka nosných konštrukcií / Project Engineer

Peikko Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Kráľová nad Váhom
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- navrhovanie a posudzovanie nosných konštrukcií, statické výpočty
- spracovávanie technickej dokumentácie produktov spoločnosti
- príprava podkladov pre spracovanie príslušnej výrobnej dokumentácie
- technická podpora spracovávania VD a technická podpora výrobných procesov
- spolupráca so zákazníkmi a ich technická podpora
- zodpovednosť za správne a spoľahlivé technické riešenie nosných konštrukcií a ich detailov v rámci pridelených projektov a ich projektovej špecifikácie
- dodržiavanie stanovených termínov a kvality

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Nástupný plat od 1100,- eur v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta/tky.

Ponúkame stabilnú a perspektívnu pracovnú pozíciu, možnosť odborného rastu, príjemné pracovné prostredie, mladý pracovný tím a balík zamestnaneckých výhod.

Na osobný pohovor budeme pozývať tých kandidátov/tky, ktoré budú spĺňať nami zadané odborné kritériá.
Ostatným uchádzačom vopred ďakujeme za záujem o prácu v našej spoločnosti. Po skončení výberového konania budú všetky životopisy v zmysle zákona na ochranu osobných údajov skartované.
Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ - stavebná fakulta, študijné programy - inžinierske konštrukcie a dopravné stavby, nosné konštrukcie stavieb - zameranie statika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

schopnosť samostatnej práce, tvorivé myslenie, zodpovednosť, komunikatívnosť, kreativita, zmysel pre tímovú spoluprácu

Tekla structures - praktické používanie
MS Office
SCIA Engineer

Ostatné európske resp. svetové jazyky - výhodou

Peikko Slovakia s.r.o. je súčasťou Peikko Group Corporation, ktorá je orientovaná na vývoj, dizajn, kompletnú projektovú podporu a výrobu nosných konštrukcií a kotevnej techniky pre použitie v stavebných konštrukciách. Peikko Group je majiteľom patentu na spriahnuté oceľovo-betónové nosníky Deltabeam, pre ktoré zabezpečuje kompletnú technickú podporu od návrhu, cez výrobu a dodávku v súlade s požiadavkami konečného zákazníka stavby vo všetkých krajinách Európy a tiež mimo nej. Spoločnosť s viac ako 1600 zamestnancami a s čistým obratom 170 mil.eur, má dobré predpoklady na poskytovanie služieb svojim zákazníkom. Peikko Group má vybudovanú obchodnú sieť vlastných pobočiek a vybraných partnerov. Výroba spomínaných produktov je vo Fínsku, v Nemecku, na Slovensku, v Litve, v Rusku, v Číne, v Spojených Arabských Emirátoch a výrobu rozbieha v Rumunsku a v Austrálii.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Peikko Slovakia s.r.o.
92591 Kráľová nad Váhom
ID: 2580289   Dátum zverejnenia: 3.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Nástupný plat od 1100,- eur v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta/tky.