Projektant/ka nosných konštrukcií / Project Engineer

Peikko Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Kráľová nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacNástupný plat od 1100,- eur v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta/tky + variabilná zložka.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s projektovaním nosných konštrukcií ? Hľadáte príležitosť podieľať sa na veľkých projektoch?
Chcete sa stať súčasťou stabilného tímu projektantov, učiť sa nové veci a získávať nové skúsenosti v oblasti stavebníctva?

Sme Peikko Slovakia. Dcérska firma fínskej matky, ktorá patrí medzi najpokrokovejšie spoločnosti stavebného priemyslu na svete.
Do tímu inžinieringu projektov hľadáme kolegu/kolegyňu.

Ponúkame prácu na zaujímavých projektoch, možnosť využitia moderných softvérových pomôcok a hlavne možnosť prejaviť kreatívne myslenie a nápady na riešenia.

Zaujala Vás naša ponuka práce ?
Tak neváhajte a zašlite nám svoj životopis!

Náplň práce :
- navrhovanie a posudzovanie nosných konštrukcií, statické výpočty
- spracovávanie technickej dokumentácie produktov spoločnosti
- príprava podkladov pre spracovanie príslušnej výrobnej dokumentácie
- technická podpora spracovávania VD a technická podpora výrobných procesov
- spolupráca so zákazníkmi a ich technická podpora
- zodpovednosť za správne a spoľahlivé technické riešenie nosných konštrukcií a ich detailov v rámci pridelených projektov a ich projektovej špecifikácie
- dodržiavanie stanovených termínov a kvality

- Trvalé zamestnanie v stabilnej spoločnosti
- Práca na plný úväzok
- Príjemné rodinné prostredie
- Práca v mladom, dynamickom kolektíve,
- Možnosť podieľať sa na zaujímavých projektoch a odborného rastu
- Možnosť jazykového vzdelávania v kurzoch podporovaných zamestnávateľom
- Firemné akcie, teambuildingy
- Ďalšie zamestnanecké výhody a bonusy

Na osobný pohovor budeme pozývať tých kandidátov/tky, ktoré budú spĺňať nami zadané odborné kritériá.
Ostatným uchádzačom vopred ďakujeme za záujem o prácu v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ - stavebná fakulta, študijné programy - inžinierske konštrukcie a dopravné stavby, nosné konštrukcie stavieb - zameranie statika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Tímová spolupráca, zodpovednosť, komunikatívnosť
- Aktívny prístup k práci, samostatnosť, tvorivé
myslenie
- Ochota ďalšieho vzdelávania
- Prax výhodou
- Znalosť cudzích jazykov výhodou

Tekla structures - praktické používanie
MS Office
SCIA Engineer

Ostatné európske resp. svetové jazyky - výhodou

Peikko je fínska rodinná firma špecializovaná na výrobu inovatívnych prvkov pre segment stavebníctva. Dnes spoločnosť pôsobí vo viac ako 30 krajinách sveta. Za viac ako 50 rokov na trhu spoločnosť stála pri tisíckach rôznych globálnych aj lokálnych stavebných projektoch. Hlavným zameraním je výroba stavebných produktov, ktoré prinášajú rýchlejší, bezpečnejší a efektívnejší spôsob navrhovania a výstavby budov. Na Slovensku má pobočka takmer 400 zamestnancov a patrí k TOP pobočkám sveta z hľadiska produktivity a výkonu v celej Peikko skupine.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

92591 Kráľová nad Váhom

Kontakt

ID: 2580289  Dátum zverejnenia: 2.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac