Skladník - obsluha kombiliftu

Peikko Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Šaľa
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Nástupný plat od 4,00 eur/hod. plus odmeny a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem, manipulácia a uskladnenie materiálu
- vynášanie hotových nosníkov s lakovne
- pripravovanie - nachystanie nosníkov na dvore na expedíciu podľa plánu
- zabezpečenie nakládky a vykládky projektov podľa plánu
- udržiavanie poriadku v sklade a v okolí skladu
- kontrola množstva podložných drevených hranolov
- vykonávanie ďalších úloh a činností podľa pokynov nadriadeného, súvisiacich s dohodnutým druhom práce

- stabilné pracovné miesto v zahraničnej spoločnosti
- kompletný program zaškolenia
- možnosť ďalšieho rozvoja a rastu
- široký sociálny program
- príspevok na dopravu

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2019 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebný priemysel

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- platný preukaz obsluhy VZV - W2
- skúsenosti s manipuláciou s veľkorozmernými predmetmi
- prax na Combilifte výhodou
- manipulácia s bremenami
- zodpovednosť
- samostatnosť
- flexibilita
- spoľahlivosť

Peikko Slovakia s.r.o. je súčasťou Peikko Group Corporation, ktorá je orientovaná na vývoj, dizajn, kompletnú projektovú podporu a výrobu nosných konštrukcií a kotevnej techniky pre použitie v stavebných konštrukciách.Peikko Group je majiteľom patentu na spriahnuté oceľovo-betónové nosníky Deltabeam, pre ktoré zabezpečuje kompletnú technickú podporu od návrhu, cez výrobu a dodávku v súlade s požiadavkami konečného zákazníka stavby vo všetkých krajinách Európy a tiež mimo nej.Spoločnosť s viac ako 1400 zamestnancami a s čistým obratom 170 mil.eur, má dobré predpoklady na poskytovanie služieb svojim zákazníkom. Peikko Group má vybudovanú obchodnú sieť vlastných pobočiek a vybraných partnerov. Výroba spomínaných produktov je vo Fínsku, v Nemecku, na Slovensku a v Litve.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kráľová nad Váhom
92591 Kráľová nad Váhom

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Forrová
E-mail: poslať životopis
ID: 2569784   Dátum zverejnenia: 8.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Nástupný plat od 4,00 eur/hod. plus odmeny a príplatky