Masér/Masérka

Pegas Work & Travel, s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
10.12.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2500€ - 3000€ - 13.,14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Masáž hotelových hostí.

Ubytovanie a strava zadarmo.

Akceptujeme zivotopisy v nemcine s fotografiou vo formáte Word.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.12.2018 (ostávajú ešte 3 dni)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Krásny 4*hotel v Tirolsku hľadá maséra/masérku na zimnú sezónu, v prípade spokojnosti aj dlhodobo. Požadované sú prax, znalosť jazyka a prevedenie aspon 6-7 masáži.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Maser

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Vyžadujeme prax v obore minimálne jeden rok. Vzhľadom na to, že ide o prácu v zahraničí, požadujeme od uchádzačov na danú pozíciu ovládanie oboch jazykov. NJ - komunikačná úroveň, AJ - mierne pokročilý.

Naša spoločnosť bola založená v roku 2011 za účelom sprostredkovania práce v zahraničí. Cieľové krajiny pre sprostredkovanie práce sú Rakúsko a Švajčiarsko.
Zameriavame sa na sprostredkovanie práce do oblasti gastronómie a hoteliérstva ako aj stavebného priemyslu - murári, maliari, zvárači, zámočníci, elektrikári a pod. ale aj do potravinárskeho priemyslu - masiari a pod.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Mladych budovatelov 2
97401 Banska Bystrica
ID: 2696085   Dátum zverejnenia: 29.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2500€ - 3000€ - 13.,14. plat