Servírka

Pegas Work & Travel, s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
20.01.2019
1500 - 2000 EUR/mesiac, platové podmienky sú uvedené orientačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servis a debarasovanie jedál.

Moderné ubytovanie v ubytovacom zariadení pre zamestnancov. Ubytovanie a strava sú hradené.
Slovenský kolektív.
13. -14. plat na konci sezóny.
Rôzne zľavy a zvýhodnenia ako zamestnanec v danom stredisku.
Milí šéfovci.
Práca v Dirndloch - rakúske ľudové oblečenie - kroj

Prosíme uchádzačov o zaslanie životopisov len v NJ, v programe WORD a s FOTKOU. Prosíme aj o zaslanie prípadných referencií od predošlých zamestnávateľov v NJ.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Rôzne Hotely , Penzióny, Gasthofi, Ferienhofi v Rakúsku - Tirolsku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax v odbore je podmienkou. Skúsenosti s prácou v zahraničí - Rakúsko, Nemecko, Taliansko, Švajčiarsko sú výhodou. Hľadáme viaceré čašníčky/čašníkov takže práca vhodná aj pre pár alebo kamarátky,kamarátov.

Naša spoločnosť bola založená v roku 2011 za účelom sprostredkovania práce v zahraničí. Cieľové krajiny pre sprostredkovanie práce sú Rakúsko a Švajčiarsko.
Zameriavame sa na sprostredkovanie práce do oblasti gastronómie a hoteliérstva ako aj stavebného priemyslu - murári, maliari, zvárači, zámočníci, elektrikári a pod. ale aj do potravinárskeho priemyslu - masiari a pod.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 2481359  Dátum zverejnenia: 11.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 - 2000 EUR/mesiac, platové podmienky sú uvedené orientačne